wp-header-logo-385.png

مجله همراه مکانیک » اخبار خودرو » دعوتنامه جدید پیش فروش سایپا؛ به‌جای مدل دوگانه سوز، ساینا S تیپ DA تحویل بگیرید!
در روز دوشنبه 20 شهریور سال 1402 گروهی از منتخبان مرحله دوم سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی از شرکت سایپا پیامک تکمیل وجه دریافت کرده‌اند. این پیامک برای تمام کسانی ارسال شده که در سامانه یکپارچه خودروی ساینا S دوگانه سوز با موعد تحویل پاییز 1402 را انتخاب کرده‌اند. اما گروه خودروسازی سایپا اعلام کرده که امکان تحویل خودروی ساینا S تیپ DA برای متقاضیان این طرح وجود دارد.
این اتفاق در گذشته هم سابقه داشته است. البته باید توجه داشته باشید که تصمیم‌گیری در زمینه جایگزین کردن ساینا دوگانه سوز با ساینا S تیپ DA کاملا اختیاری است. حتی نمایندگی‌های سایپا در تماس با مشتریان اعلام کرده‌اند که در صورت عدم تمایل برای خرید این خودرو می‌توانند تا پاییز برای دریافت پیامک تکمیل وجه ساینا S دوگانه سوز منتظر بمانند.
برای تکمیل ثبت نام باید به ‌سامانه اختصاصی فروش اینترنتی سایپا مراجعه و وجه اعلام شده را به‌صورت آنلاین پرداخت کنید. پیش فروش ساینا S تیپ DA در قالب این طرح با قیمت قطعی صورت می‌گیرد. عرضه خودرو نیز در رنگ‌های مشکی و سفید امکان‌پذیر است. شما می‌توانید در جدول زیر اطلاعات مربوط به شرایط مشارکت در پیش فروش سایپا را مشاهده کنید.
نام خودرو
قیمت قطعی (تومان)
زمان تحویل
ساینا S تیپ DA
254.760.000
مهر و آبان سال 1402
 
برای  واریز وجه پیش خرید این خودرو از امروز تا ساعت 24 روز 26 شهریور 1402 فرصت دارید. داشتن سن حداقل 18 سال و داشتن گواهینامه پایه سوم از جمله شرایط مشارکت در این طرح است. همچنین نباید هیچ پلاک انتظامی فعالی به نام شما وجود داشته باشد. سود مشارکت در این طرح نیز برابر 0 درصد در نظر گرفته شده است. نکته جالب توجه این است که سایپا در اقدامی عجیب سود تاخیر در تحویل خودرو را نیز در این طرح 0 درصد اعلام کرده است.
 
همراه مکانیک، همراه مطمئن شما در فرآیند خرید و فروش خودرو‌ست. این مجموعه با تجریه‌ی هزاران همراهی در خرید و با ارائه‌ی خدمات همه جانبه‌ی خودرویی، در مسیر خلق بهترین تجربه‌ی ممکن از خرید و فروش، کنار شماست.
با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک، یک دستیار متخصص خودرویی داشته باشید و از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوید.

source
تولید محتوا

توسط autokhabari