wp-header-logo-554.png

خودروهای برقی به سرعت در حال پیشرفت و ورود به بازار و کسب سهم بیشتر از بازار میباشند، چراکه نیاز مبرم به آنها با توجه به شرایط زیست محیطی و بحث انرژی بیش از هر زمان دیگری احساس میشود. به علت جدید بودن تکنولوژی این خودروها و وجود زیرساختهای منطبق با خودروهای بنزینی چالشهای بسیاری در مورد خودروهای برقی چون میزان پیمایش، طول عمر باتریT قیمت و موارد دیگر وجود داشته که با تلاش شرکتهای بزرگ و مهندسان و محققان برجسته این مسائل بهبودهای بسیار پیدا کرده است.
یکی از چالشهای باقیمانده و بسیار مهم مدت زمان شارژ خودروهای برقی هست که معمولا در حالت نرمال چندین ساعت و در حالت شارژ سریع بیش از 30 دقیقه به طول خواهد انجامید.
اما شرکت اسکای ول که یک شرکت مطرح چینی میباشد و به صورت تخصصی بر روی تولید و مهندسی خودروهای برقی کار میکنند با ابداع روشی نوین و انقلابی برای نخستین بار در جهان این مشکل بزرگ و اصلی را حل نمود که این تکنولوژِی نوین در کنفرانس زیست محیطی فناوری skyworth 2023 تشریح گردید ، شایان ذکر است که شرکت اسکای ول به زودی توسط شرکت نبکا محصولات مدرن خود را راهی بازار ایران خواهد نمود.

شارژ کامل خودروهای برقی اسکای ول در کمتر از 8 دقیقه

شرکت اسکای ول رسماً عصر جدیدی از تجدید انرژی را آغاز کرده که شارژ یک خودروی برقی در کمتر از 8 دقیقه با ولتاژ بالای 800 ولت صورت خواهد پذیرفت و خودروهای اسکای ول با این تکنولوژی خواهند توانست 800 مایل ( حدود 1280 کیلومتر ) را به راحتی طی کنند، محصولات اسکای ول علاوه بر کاهش چشمگیر زمان شارژ میتوانند مدت پیمایش و ذخیره انرژی را به شدت افزایش دهند که خود رکوردی بزرگ و انقلابی در صنعت خودروهای برقی به حساب می آید .
شرکت اسکای ول دارای تیم تحقیق و توسعه و مهندسی بسیار قوی است که موفق به ارائه و توسعه سیستمهای نوین مختص به خود شده اند که با بهره از سیستم دیجیتالی اسکای ول مدیریت و قابلیت تنظیم انرژی را در ادغام ذخیره سازی نوری، شارژ و حمل و نقل با قابلیتهای عملیاتی تجسم بخشند .
همچنین شرکت اسکای ول با بهره از قدرت مهندسی و عملیاتی خود توانسته در سال 2023 ، 400 ایستگاه مجهز شارژ را در 4 شهر کشور چین بنا نهد و همچنین برنامه دارد تا در سال 2024 تعداد 1000 ایستگاه مجهز را در 10 شهر کشور خود راه اندازی نماید و برای 5 بازار بزرگ و مهم صادراتی خود نیز در سطح جهانی برنامه احداث ایستگاه دارد.
با توجه به برنامه های صورت گرفته و ایجاد زیرساختها در کنار تولید محصولاتی با مهندسی قوی و کیفیت بالا باعث شده تا فروش مدل ET5 در ماه اگوست در مقایسه با آوریل دو برابر افزایش یابد و انتظار رشد بیشتر فروش نیز در بازار چین و سایر بازارهای صادراتی وجود دارد. شرکت اسکای ول تبدیل به شرکتی پیشرو و انقلابی در زمینه ارائه تکنولوژی های جدید برای کاهش دغدغه های مصرف کنندگان خودروهای برقی خواهد گردید که رسالت خود را که همان توسعه انرژی های جدید و کاهش آلایندگی میباشد به خوبی انجام خواهد داد .

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود

source
تولید محتوا

توسط autokhabari