wp-header-logo-565.png

بدین وسیله به اطلاع کلیه مشتریان مرحله دوم سامانه یکپارچه شرکت مدیران خودرو با موعد تحویل زمستان 1402می رساند، از تاریخ 26 شهریور 1402 پس از دریافت پیامک اطلاع رسانی توسط شرکت مدیران خودرو، متقاضیان می توانند جهت دریافت خودرو پیش از موعد مقرر ظرف مدت 5 روز برای دریافت و تکمیل وجه دعوتنامه به صورت اختیاری به نمایندگی منتخب خود مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است منتخبین بر اساس زمان ثبت نام گروه بندی شده و پیامک اطلاع رسانی به نوبت، از تاریخ اعلامی و در بازه های مختلف برای هر گروه ارسال خواهد شد.
موارد مهم که می بایست در زمان دعوتنامه مد نظر قرار گیرند:
• پس از صدور دعوتنامه مشتری 72 ساعت فرصت برای تکمیل وجه دارد.
• در زمان صدور دعوتنامه، مشتری قادر به انتخاب یکی از روشهای نقدی یا اقساطی خواهد بود و پس از انتخاب امکان تغییر شرایط میسر نمی‌باشد.
• مشتریان محترم می‌بایست از امکان فراهم نمودن مدارک مورد نیاز لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیلات در خرید اقساطی اطمینان حاصل نماید. (در صورت عدم توانایی مشتری در احراز مستندات مالی و عدم تخصیص تسهیلات توسط بانک، هیچ مسئولیتی بر عهده شرکت مدیران خودرو نمی باشد)
• در صورت عدم مراجعه مشتری جهت تکمیل وجه، مجدداً در بازه زمانی تحویل خودرو به متقاضی اطلاع رسانی خواهد شد و نوبت ایشان با قیمت روز خودرو محفوظ می‌باشد.
1 نظر
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود

source
تولید محتوا

توسط autokhabari