به گزارش پرشین خودرو، کورش پارسا معین، با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای رضایت مندی مشتریان برنامه توسعه ای برای حوزه های مختلف در دستور کار شرکت امدادخودروسایپا قرار دارد.

وی که در حاشیه بازدید مدیر بازرسی گروه خودروسازی سایپا از مرکز تماس امداد خودرو سایپا سخن می گفت، اظهار امیدواری کرد تا بتوانیم با توسعه خدمات و بهره گیری از روش های نوین زمینه کسب رضایت حداکثری مشتریان و ذی‌نفعان را فراهم کنیم.

براساس این گزارش، مدیر بازرسی گروه خودرو سازی سایپا، در راستای افزایش سطح کمی و کیفی ارائه خدمات به مشتریان گروه، از مرکز تماس امدادخودروسایپا بازدید کرد.

سید محمدرضا موسویان، با تاکید بر افزایش کیفیت خدمات به مشتریان و رعایت کامل حقوق مشتریان، در جمع کارکنان مرکز تماس سایپا گفت: با توجه به تغییراتی که در بازار کسب و کار جهانی اتفاق افتاده، باید تعریف تازه ای از مشتری مداری و بخش امور مشتریان که متولی ارتباط با مشتری است، داشته باشیم.

وی افزود: امروزه ساز و کارهای ارتباط با مشتری تغییر کرده است و امداد خودروسایپا باید با بهره گیری از روش های نوین ارتباط با مشتری علاوه بر فراهم آوردن امکانات پیشرفته و به روز، بر روی رفتارشناسی مخاطب تمرکز کند.

موسویان با اشاره به کسب رتبه اول خدمات پس از فروش گروه سایپا تصریح کرد: گشاده رویی و رفتار مناسب کارکنان شرکت امدادخودروسایپا به عنوان نماینده گروه سایپا در کنار ارائه خدمات نوین و کارآمد، می تواند زمینه کسب رضایت حداکثری مشتریان را فراهم کند.

مدیر بازرسی گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: در حوزه منابع انسانی شرکت امدادخودروسایپا قدم های مثبتی برداشته شده که قابل تقدیر است.

در این بازدید که اعضای هیات مدیره، رئیس بازرسی و مدیر عملیات شرکت امدادخودرو سایپا نیز حضور داشتند گزارشی از دستاوردها و برنامه های آتی شرکت امدادخودروسایپا ارائه شد.

source

توسط