شوتر ترسناک و کیهانی تیم‌کیل مدیا (TeamKill Media)، یعنی Quantum Error، قرار است در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۲ آبان ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵ عرضه شود. با گیمفا همراه باشید.

بازی Quantum Error استودیوی تیم‌کیل مدیا از زمان معرفی‌اش در سال ۲۰۲۰، محصول جذابی به نظر می‌رسید و با توجه به اینکه هم‌اکنون تنها چند روز تا انتشار آن فاصله داریم، توسعه‌دهنده بازی تریلر زمان عرضه آن را منتشر کرده است تا نگاهی اجمالی به آنچه که در چنته خواهد داشت، بیندازیم.

در سال ۲۱۰۹، شما به جای کاپیتان جیکوب توماس (Jacob Thomas)، آتش‌نشانی که در ۳۰ مایلی ساحل کالیفرنیا و در پاسخ به یک تماس ناراحت‌کننده به تاسیسات موناد (Monad) اعزام می‌شود، قدم می‌گذارید. اما چیزی که به عنوان یک ماموریت ساده شروع می‌شود، چیزی ترسناک‌تر خواهد بود، زیرا بازی نوید انواع هیولاهای کیهانی، سفر بین ستاره‌ای و موارد دیگر را می‌دهد.

عنوان Quantum Error همانطور که قبلاً توسط سازنده‌اش تایید شده بود، اولین بازی از یک سه‌گانه نیز خواهد بود، چیزی که در تریلر زمان عرضه بازی نیز به آن اشاره می‌شود. در پایان می‌توانید تریلر مورد بحث را مشاهده کنید.

بازی Quantum Error در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۲ آبان ۱۴۰۲) برای کنسول پلی استیشن ۵ عرضه می‌شود، در حالی که نسخه‌های رایانۀ شخصی و ایکس باکس سری ایکس و اس آن نیز در دست ساخت هستند.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط