ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: در بحث توزیع شکر در بازار قطره‌چکانی عمل نمی‌کنیم.

عبدعلی ناصری در نشست تنظیم بازار خوزستان که امروز، ۷ آبان ماه در اهواز برگزار شد، با بیان اینکه توسعه نیشکر توان و ظرفیت تولید ۸۰۰ هزار تن در سال را دارد، اظهار کرد: برخی سازمان‌ها و بخش‌ها شکر خام وارد می‌کنند که در انبارهای شرکت توسعه نیشکر این شکرها نگهداری می‌شوند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: سال قبل به دلیل خشکسالی فقط توانستیم ۴۲۰ هزار تن شکر تولید و روانه بازار کنیم اما امسال با مدیریت منابع آبی، تولید شکر بسیار مطلوب شده است و مشکلی برای تامین شکر استان و کشور نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: امسال با توجه به شرایط خوبی که در بحث تولید شکر داریم، برای تامین حدود ۷۱ هزار تن شکر با حوزه‌های صنف و صنعت قرارداد بسته‌ایم تا شکر این بخش‌ها را تامین کنیم. در حالی که این عدد سال گذشته حدود ۲۳ هزار تن بود.

ناصری با اشاره به تامین نیاز بازار به شکر عنوان کرد: در حال حاضر با توجه به شرایط برداشت، روزانه ۲ هزار تن شکر تولیدی شرکت‌های توسعه نیشکر را در کشور توزیع می‌کنیم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: در بحث توزیع شکر در بازار قطره‌چکانی عمل نمی‌کنیم زیرا با توجه به شرایط جمعیتی کارکنان شرکت‌های نیشکر باید شکر تولیدی این مجموعه به فروش برسد تا بتوانیم حقوق و باقی موارد مورد نیاز شرکت را تامین کنیم.

انتهای پیام

source

توسط