انتشار خبر برپایی اردوی دوباره تیم ملی برای حضور در رقابت‌های دور دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ مشخص کرد اردوی این تیم از تاریخ بیستم آبان تا بیست و هفتم ماه جاری در تهران برپا می‌شود.

براساس این گزارش، این اردو از تاریخ دوشنبه ۲۰ آبان در تهران آغاز می‌شود و نفرات لژیونر نیز به مرور به اردو اضافه می‌شوند. شاگردان امیر قلعه‌نویی پس از بازی با هنک کنگ تمرینات خود را تا روز ۲۷ آبان در تهران ادامه می‌دهند و سپس در آن روز برای دیدار با ازبکستان راهی تاشکند خواهند شد. این بازی ۳۰ آبان در ورزشگاه ملی تاشکند انجام می‌شود.

در این بین و با توجه به مصدومیت مرتضی پورعلی گنجی در دیدار مقابل قطر و مصدومیت میلاد سرلک و جراحی یاسین سلمانی باید دید آیا پرسپولیس باز هم به تیم ملی و امیر قلعه نویی بازیکن می‌دهد!

ضمن اینکه تیم پرسپولیس بلافاصله پس از پایان اردوی تیم ملی باید در چهارچوب لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان (ششم آذر) و الدحیل (۱۴ آذر) برود. مسابقاتی که برای صعود به دور بعد حکم مرگ و زندگی را برای پرسپولیس بازی می کنند.

یحیی گل محمدی در حال حاضر با از دست دادن تعدادی از بازیکنان خود در نشست‌های خبری عنوان می‌کند که به لحاظ نفری دستش خالی است.

source

توسط