بازی Quantum Error حتی قبل از انتشار زودهنگام خود در ۳۱ اکتبر (۱۲ آبان) برای PS5، به سود رسیده است.

بازی Quantum Error استودیوی تیم‌کیل مدیا (TeamKill Media) قرار است اواخر این هفته در سراسر جهان عرضه شود، اما کسانی که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند می‌توانند این بازی ترسناک را که با موتور Unreal Engine 5 ساخته شده است زودتر و در ۳۱ اکتبر(۹ آبان) بازی کنند.

اگرچه این بازی مدت زمان زیادی در حال توسعه بوده، اما استودیوی سازنده اعلام کرد که این اثر تنها با پیش‌فروش‌های دیجیتال، تمام بودجه ساخت خود را پس گرفته است.

ایسازنده از طریق توییتر اعلام کرد:

ما می‌خواهیم از همه کسانی که Quantum Error را پیش‌خرید کرده‌اند، بزرگترین تشکر را بکنیم! از دیشب، ما بودجه‌ای را که در طول زمان توسعه بازی سرمایه‌گذاری کردیم، با پیش‌فروش‌های دیجیتال پس گرفته‌ایم.

اگرچه بودجه این بازی مشخص نیست، اما TeamKill Media اشاره کرد که این بازی اولین نسخه از یک سه‌گانه است. هنوز خبری از زمان عرضه دنباله‌های آن نیست، بنابراین منتظر اخبار باشید.

Quantum Error در ۳ نوامبر (۱۲ آبان) امسال برای PS5 عرضه می‌شود و نسخه‌های PC و Xbox Series X/S بعداً عرضه خواهند شد. نسخه پلی استیشن ۴ نیز در حال توسعه بود، اما این نسخه از آن زمان به دلیل نیاز به بازسازی کامل، لغو شده است. برای جزئیات بیشتر و به‌روزرسانی‌های مربوط به این بازی ترسناک در روزهای آینده، با ما همراه باشید.

source

توسط