به گزارش خبرگزاری تسنیم، مقاومت بی‌سابقه ملت فلسطین و ضربات سخت اطلاعاتی – نظامی اخیر آنها به رژیم موقت صهیونیستی، پیام راهبردی مهمی به این رژیم جعلی و حامیان غربی آن بوده است. مقاومتی که همچنان با وجود کشتار مردم مظلوم غزه ادامه دارد و علی‌رغم حمایت تمام عیار آمریکا و اروپا، اما رژیم صهیونیستی را با هراس کشنده‌ای روبرو کرده است.

مقاومت اسلامی، مستحصل از انقلاب اسلامی ایران و تلاش ضد استکباری و ضد صهیونیستی در غرب آسیا است که ضمن دو قطبی‌سازی مقاومت – استکبار، دشمن را به شدت تحت فشار خود قرار داده است. البته در مقابل، نظام استکباری غرب و صهیونیسم با همه ابزار و اقمار خود در تلاش برای تضعیف این گفتمان قدرتمند است و این زورآزمایی میدانی به شدت در جریان است.  

از این‌روی، امروزه بازتاب رسانه‌ای این اقتدار برای افکاری عمومی امری ضروری است. سپهر رسانه‌ای کشور خاصه رسانه ملی و رادیو بایستی با معرفی چهار عنصر «گفتمان مقاومت»، «جبهه مقاومت»، «آرمان فلسطین» و «مکتب شهید سلیمانی»، ضمن تبیین حقیقت این معانی، به خنثی‌سازی جنگ رسانه‌ای دشمن نیز اهتمام بورزد.

به همین دلیل، اتصال بازه زمانی مقاومت دلیرانه امروز مردم قهرمان فلسطین با سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مهمترین دلیل فعالیت 75 روزه رادیو مقاومت به عنوان یک رادیوی فصلی در معاونت صدا را دو چندان کرد.

این رادیو از 15 آبان تا 30 دی ماه روی موج fm ردیف 95.5 مگاهرتز فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/

source

توسط