عضو کمیسیون عمران مجلس:

صنعت ماشین: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با تولید خودروهای برقی هم آثار زیست محیطی مثبتی برجای خواهد ماند و هم با کاهش میزان مصرف بنزین در سطح کشور، شاهد افزایش ارزآوری برای کشور خواهیم بود.

به گزارش صنعت ماشین،

 غلامرضا شریعتی با تاکید بر ضرورت حرکت به سمت تولید خودروهای برقی در کشور، بیان کرد: درست است که ما امروزه منابع سوخت فسیلی داریم اما سوخت فسیلی متعلق به همه نسل ها است و ما باید به سمتی حرکت کنیم که استفاده از این سوخت ها را به حداقل برسانیم. از سوی دیگر استفاده از سوخت های فسیلی آلاینده های زیست محیطی نیز به همراه دارد و به محیط زیست نیز آسیب وارد می کند.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامیدر ادامه با بیان اینکه حرکت به سمت تولید خودروهای برقی و هیبریدی ضروری است، اظهار کرد: امروز اکثر کشورهای پیشرفته دنیا به این سمت حرکت کرده اند و ما نیز باید با جدیت بیشتری در این حوزه گام برداریم. ما می توانیم با کاهش مصرف بنزین در کشور ارزآوری خوبی از این حوزه داشته باشیم.

این عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: قطعا تولید خودروهای برقی و هیبریدی هم آثار زیست محیطی مثبتی به دنبال خواهد داشت و هم مصرف بنزین را در سطح کشور کاهش می دهد.

source

توسط