کاتالوگ هوندا eNS1 منتشر شد

اردیبهشت 1403: شرکت معین خودرو ایرانیان، از قبل اعلام کرده بود که قصد دارد نسخه برقی هوندا وزل را به ایران وارد کند. البته علاوه بر این شرکت، اروین خودرو نیز واردات این کراس‌اور برقی را قطعی کرده است. اکنون کاتالوگ هوندا وزل برقی منتشر شده است:

کاتالوگ هوندا وزل برقی وارداتی (PDF)

قیمت هوندا eNS1 وارداتی مشخص شد

اردیبهشت 1403: همزمان با شروع اولین پیش فروش خودرو هوندا وزل برقی شرکت معین خودرو ایرانیان از تاریخ 1403/02/16، قیمت غیرقطعی و علی‌الحساب این خودرو (بدون احتساب مالیات، عوارض، بیمه و سایر هزینه‌های جانبی) نیز مطابق جدول زیر مشخص شده است:

قیمت خودرو هوندا وزل برقی
مدل Honda ENS1
قیمت علی‌الحساب 1,850,000,000
قیمت مصوب فروش بزودی!

*قیمت‌ها برحسب تومان است.

اولین رونمایی وزل برقی در ایران

بهمن 1402: شرکت معین خودرو ایرانیان، در جریان پنجمین دوره اتو اکسپو تهران 1402، برای نخستین‌بار از هوندا وزلی برقی رونمایی کرد؛ محصولی که در قوی‌ترین نسخه موجود، پابه کشورمان گذاشته و در کنار نسخه بنزینی‌اش، در نمایشگاه امسال حاضر شده است.

واردات اولین هوندا برقی به ایران

بهمن 1402: شرکت معین خودرو ایرانیان، که تویوتا کرولا 2023 را به ایران آورده است، خبر داده است که در آینده‌ای نزدیک، هوندا وزل را هم در دو نسخه بنزینی و الکتریکی، به کشورمان می‌آورد.

. بررسی خودرو تویوتا کرولا 2023
. بررسی خودرو هوندا وزل بنزینی

هوندا وزل برقی، از اواخر سال 2021 به خانواده محصولات هوندا اضافه شده است. تنها خط تولید این خودرو، در کشور چین بوده و از آنجا به بازارهای صادراتی در جهان، فرستاده می‌شود. هوندا، این خودرو تمام برقی را با کمک دو جوینت‌ونچر خود در چین، به تولید می‌رساند که یکی از آنها با شرکت دانگ‌فنگ است و Dongfeng-Honda نام دارد اما دیگری با شرکت گوانشی است و Guangqi-Honda نام دارد.

هوندا وزل برقی، در دو نسخه 134 کیلووات و 150 کیلووات به تولید رسیده اما شرکت معین خودرو ایرانیان، نسخه 150 کیلوواتی را برای بازار ایران درنظر گرفته است. در جدول زیر، تفاوت هر دونسخه هوندا وزل برقی را مشاهده می‌کنید:

مشخصات هوندا وزل برقی
مدل 134 کیلووات 150 کیلووات
قدرت 184 اسب بخار 201 اسب بخار
گشتاور 310 نیوتن متر 310 نیوتن متر
باتری 53.6 کیلووات ساعت 68.8 کیلووات ساعت
پیمایش 420 کیلومتر 510 کیلومتر
شارژ سریع 80% 40 دقیقه 40 دقیقه
شارژ عادی 9 ساعت 9.5 ساعت

*اطلاعات فوق از سایت خودروساز گردآوری شده است.

امکانات هوندا وزل برقی وارداتی

طبق اطلاعات رسمی از سوی شرکت معین خودرو ایرانیان، این محصول با امکانات و تجهیزات زیر عرضه می‌شود:

. ایربگ راننده و سرنشین جلو
. کروز کنترل
. دوربین عقب
. کنترل پایداری
. سنسور پارک جلو و عقب
. نمایشگر 15.4 اینچی
. صندلی برقی
. سیستم تهویه خودکار
. و … 


فروش هوندا وزل وارداتی

برای اطلاع از قیمت خودروهای وارداتی معین خودرو و همچنین جهت آگاهی از آخرین شرایط فروش هوندا وزل و نحوه پیش فروش هوندا وزل در کشورمان، مقاله شرایط فروش معین خودرو ایرانیان را مطالعه کنید.

source

توسط autokhabari