شرکت بوگاتی با ساخت نسخه‌های ویژه کاملا آشناست. جدیدترین نسخه ویژه بوگاتی، یک محصول بسیار کوچک و نسخه صدسالگی Baby ll Type 35 است.

این مدل با همکاری شرکت The Little Car Company ساخته شده است و صد سالگی Type 35 را جشن می‌گیرد. این محصول اولین بار در گرندپری de Lyon در سال ۱۹۲۴ معرفی شد و در یک دوره ۱۰ ساله، بیش از ۲۵۰۰ پیروزی و سکو دریافت کرد و به موفق‌ترین خودرو مسابقه‌ای دوران تبدیل شد.

آن‌ها اکنون این میراث را با نسخه ویژه جدیدی که براساس مدل Baby ll Pur Sang است، گرامی می‌دارند. هرکدام از آن‌ها بدنه آلومینیوم دست‌ساز با رنگ و طرح الهام گرفته شده از خودروهای مسابقه‌ای دارند. درنتیجه، رنگ ظاهر خارجی آن‌ها، آبی Bleu de Lyon با شماره ورودی Blanc روی کاپوت، رادیاتور و دم قایق است، که با دست نقاشی شده.

داخل کابین آن، صندلی چرمی مشکی، فرمان با لبه‌‌ چوبی و داشبورد با پلاک شناسایی برنجی دیده می‌شود. در این پلاک، شماره شاسی حک شده که با یکی از خودروهای اصلی یکسان است.

این خودروی ویژه با مقیاس ۷۵درصد، باتری ۲.۸ کیلووات‌ساعتی دارد و موتور الکتریکی آن ۱۳ اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند.

تنها شش دستگاه از این وسیله ساخته می‌شود و برای همگی آن‌ها مذاکره شده است. مدیر بین‌الملل بوگاتی اظهار کرد که این نمونه‌های ویژه جشن صد سالگی، سفارشی‌سازی می‌شوند و شجره‌نامه مسابقه‌ای این برند را نشان می‌دهند. همچنین سطح بی‌نظیری از هنر دست به نمایش گذاشته شده است. این شاهکارهای زیبایی، روح تایپ 35 را تجسم می‌کنند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط autokhabari