به گزارش پرشین خودرو، سید محمد مهدی میرزایی قمی، با عرض تسلیت به مناسبت سالروز ارتحال رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و پاسداشت یاد شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد در توضیح جزئیات خبر افزود: در روز دوشنبه ۱۴ خرداد ماه مراکز شهید آبشناسان، دماوند، خاوران، شهدای زمان آباد، بعثت و واحدهای سیار جیحون، شریعتی، و اتحاد از ساعت ۱۱ تا ۱۸ فعال هستند. در روز سه شنبه ۱۵ خرداد ماه مراکز شهید آبشناسان، شقایق، شهید چمران، دماوند، امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحدهای سیار جیحون، یاس فاطمی از ساعت ۷ تا ۱۴ فعال می باشند.

وی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات رسمی اظهار داشت: از آنجائیکه در ایام کاری ممکن است شهروندان به علت مشغله کاری فرصت لازم برای مراجعه به مراکز را نداشته باشند لذا این مجموعه با هدف تسهیل در دسترسی به این خدمات نسبت به فعالیت مراکز در روزهای تعطیل نیز اقدام کرده است.

در روزهای تعطیل سال برای رفاه حال شهروندان برخی از مرکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاصل کنند.

source

توسط autokhabari