15 سال پس از تاسیس یک شرکت خودروسازی با نام خانوادگی او، حالا مت ریماک یک نمونه اختصاصی از تنها محصول این کمپانی را برای خود طراحی کرده است. او در گفتگو با رسانه­‌ها تصدیق نموده که این خودرو را با دیدگاه یک مشتری سخت‌گیر طراحی کرده و البته از نتیجه نهایی، کاملا راضی است.

مشخصات ظاهری نسخه خاص ریماک نورا

در این نمونه خاص از ریماک نورا، بدنه فیبرکربنی جلوه تازه‌­ای دارد چرا که برخی بخش‌های بدنه، از فیبرکربن بدون روکش با رنگ قرمز ساخته شده است. لوگوهای روی بدنه هم به کمک فناوری آنودایز فلزات، روکش قرمز دارند.

برای ادای احترام به وطن آقای ریماک و البته محل تولید خودروهای این برند، پرچم کرواسی به صورت دستی روی آینه‌­های جانبی نقاشی شده است. در زیر باله عقب این خودرو هم نورپردازی خاصی دیده می­‌شود، که طرحی شماتیک از طوفان مدیترانه‌­ای Nevera را نمایش می­‌دهد.

مشخصات کابین نسخه خاص ریماک نورا

بخشی از کابین این خودرو با مشکی و بخش دیگر با قرمز تزئین شده است. علاوه‌براین می‌­توان به دوخت دستی زیرآرنجی و پشت سری صندلی‌ها و همچنین طرح شماتیک از Solinjanka اشاره کرد، مجسمه‌ای از جنس مرمر سفید و با قدمت نزدیک به 2 هزار سال که در موزه زاگرب قرار دارد.

بنابر گفتگوی آقای ریماک با رسانه‌­ها، روند شکل‌گیری این خودرو نیز همچون سایر نمونه­‌های نورا، تحت مشورت مالک و تیم طراحی ریماک پیش رفته است.

مشخصات فنی نسخه خاص ریماک نورا

ریماک نورا به چهار پیشرانه برقی مجهز است، که با روغن خنک­‌کاری می­‌شوند و هریک از آن‌ها، در یکی از چرخ‌ها نصب شده است. این سوپراسپرت برقی با 1914 اسب‌­بخار قدرت و 2360 نیوتن‌متر گشتاور، می­‌تواند ظرف 1.75 ثانیه به سرعت 96 کیلومتر برساعت دست پیدا کند. حداکثر سرعت این خودرو هم 415 کیلومتر برساعت اعلام شده است، ضمن این‌که می‌­تواند تا سرعت 275 کیلومتر برساعت هم به صورت دنده عقب حرکت کند.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط autokhabari