با مرور کارنامه شرکت منصوری در طول سال‌های گذشته، معمولا انتظار داریم که با محصولات عجیب از این تیونر آلمانی مواجه باشیم. این مورد درباره جدیدترین محصول منصوری یعنی ب ام و XM کاملا صدق می­‌کند. این شاسی‌ بلند آلمانی که در حالت استاندارد هم طرحی بحث‌برانگیز را ارائه کرده است، پس از تجهیز به کیت قطعات منصوری بسیار عجیب‌تر از قبل به نظر می­‌رسد.

بدنه ب ام و XM با انبوهی از قطعات فیبرکربن تزئین شده، که البته نتیجه چندان خوشایندی نیز به همراه نداشته است. گذشته از هلالی گلگیرها، جزئیات روی سپرها، رکاب‌های جانبی و روکش آینه‌­های جانبی از جنس فیبر کربن، باید به برآمدگی روی کاپوت اشاره کرد که نقش مهمی در نازیبا به نظر رسیدن این خودرو دارد.

نگاهی به ب ام و XM با کیت منصوری

به علت نصب باله سقفی، باله پایین شیشه، جزئیات روی سپر عقب و دیفیوزر عقب، در بخش عقب هم با نمایی شلوغ روبرو هستیم. نشان XM در عقب بدنه، بر جای خود باقی مانده اما لوگوی ب ام و در جلوی خودرو حذف شده است.

رینگ‌های مشکی فورج‌کاری شده نیز احتمالا برای خودروهای سدان لوکس همچون رولزرویس یا مرسدس می‌باخ مناسب‌تر بود.

ب ام و XM با کیت منصوری

منصوری بدون انتشار تصویری از فضای کابین این نسخه خاص از ب ام و XM، برای دریافت هرگونه سفارش مشتریان اعلام آمادگی کرده است. البته با کمی دقت بیشتر در برخی تصاویر، می­‌توان حدس زد که فضای داخلی این نمونه با رنگ نارنجی تزئین شده است. انتظار داریم که در این بخش غیر از روکش چرمی، با تعداد زیادی از نشان‌های منصوری و تریم فیبرکربن مواجه شویم.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط autokhabari