شرکت جیلی، تصاویر رسمی شاسی‌بلند بنزینی خود را با نام بین‌یوئه سوپر پاور ادیشن، در تاریخ 14 ژوئن منتشر کرد. احتمالا این محصول در ماه جولای عرضه شود و قیمت آن در حدود 8300 دلار باشد!

جیلی بین‌یوئه اولین بار در سال 2018 عرضه شد. جیلی می‌گوید که در طول شش سال عرضه این محصول، حدود 890 هزار دستگاه از آن را در سراسر جهان فروخته است.

جیلی بین‌یوئه سوپرپاور اخیرا در یک نمایندگی در چین دیده شده، که نشان از زمان نزدیک عرضه آن است.

مشخصات ظاهری جیلی بین‌یوئه سوپر پاور ادیشن

جیلی بین‌یوئه سوپر پاور ادیشن، طبق پلتفرم ماژولار سگمنت B جیلی (BMA)  ساخته شده است و یک SUV کامپکت محسوب می‌شود. ابعاد دقیق این نسخه ویژه اعلام نشده، اما مدل فعلی ابعادی برابر 4330/1800/1609 میلی‌متر و فاصله محوری 2600  میلی‌متری دارد.

جیلی بین‌یوئه سوپر پاور ادیشن

اگر این نسخه را با نسخه فعلی موجود در بازار مقایسه کنیم، تغییر ظاهری دیده نمی‌شود. نمای جلویی خودرو براساس زبان طراحی Super Power Storm ساخته شده و جلوپنجره لایه‌ای دارد. یعنی یک جلوپنجره کوچک در بخش بالا و یک جلوپنجره بزرگ‌تر ذوزنقه‌ای در قسمت پایینی قرار گرفته است. این محصول روی رینگ‌های 17 اینچی چند پره سوار شده است.

در بخش عقب خودرو نیز یک اسپویلر سقفی توخالی و خروجی‌های مخفی اگزوز دیده می‌شود. چراغ‌های عقب توسط یک المان مشکی به یکدیگر متصل شده و حاوی لوگوی جیلی است.

کابین و امکانات جیلی بین‌یوئه سوپر پاور ادیشن

فضای داخلی جیلی بین‌یوئه سوپر پاور ادیشن، از رنگ‌های مشکی و خاکستری ساخته شده است. صندلی‌های چرمی مشکی، فرمان چهار شاخه، نمایشگر مرکزی 8 اینچی و … از ویژگی‌های کابین است.

زیر صفحه کنترل مرکزی، دریچه‌های تهویه و دکمه‌های کنترلی وجود دارد. در کنسول میانی نیز یک اهرم تعویض دنده با سبک اهرم‌ قایق بادبانی و دکمه‌های فیزیکی زیادی تعبیه شده است.

جیلی بین‌یوئه سوپر پاور ادیشن

مشخصات فنی جیلی بین‌یوئه سوپر پاور ادیشن

نیروی موردنیاز این کراس‌اور کوچک، از طریق یک پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژ با پاشش مستقیم سوخت تامین می‌شود. خروجی پیشرانه برابر 126 اسب‌بخار قدرت و 152 نیوتن‌متر گشتاور است، که توسط یک گیربکس 5MT و یا CVT به چرخ‌ها منتقل می‌شود. مصرف سوخت آن نیز 6.89 لیتر در هر صد کیلومتر اعلام شده است.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

source

توسط autokhabari