منتشر شده در 29 خرداد 1403 ساعت 13:55عکاس
علیرضا پاداش

موکا سامانه وارداتی ها

در تازه ترین به روزرسانی سامانه عرضه خودروهای وارداتی، اوپل موکا به سامانه وارداتی ها اضافه شده و به زودی عرضه آن آغاز می شود.

هفته گذشته و در نمایشگاه خودروی شیراز بود که پرشیا خودرو از سه خودروی وارداتی و جدید خود پرده برداشت. سه خودروی اوپل کورسا، اوپل کراس لند و اوپل موکا خودروهایی بودند که پرشیا خودرو رونمایی کرد. حالا در جدیدترین به روز رسانی سامانه عرضه خودروهای وارداتی، اوپل موکا به جمع خودروهای مورد عرضه اضافه شده است. این دومین نسل از اوپل موکا است که با پرشیا خودرو به بازار می آید. یک کراس اوور سابکامپکت که طراحی متفاوت و البته جذابی ارائه می دهد و اشتراکات فنی زیادی با خودروهای گروه PSA دارد.

ویدیو معرفی و مشخصات فنی اوپل موکا

زیر کاپوت اوپل موکا یک پیشرانه ۱.۲ لیتر سه سیلندر توربو قرار دارد که حداکثر قدرت موتور این خودرو معادل ۱۳۰ اسب بخار و نهایت گشتاور آن برابر ۲۳۰ نیوتن متر است. برای انتقال قدرت موتور به چرخ‌های جلو نیز از یک گیربکس اتوماتیک ۸ سرعته AT استفاده شده است. حداکثر سرعت اوپل موکا برابر ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت است و شتاب صفر تا صد این کراس اوور آلمانی نیز حدود ۹.۲ ثانیه محاسبه می‌شود.

در این کراس اروپایی امکاناتی نظیر فرمان کمکی برقی، کروز کنترل، استارت دکمه ای، صفحه نمایش مالتی مدیا، دوربین دنده عقب، سنسور پارک جلو و عقب، ۶ کیسه هوای ده نقطه ای، ترمز پارک برقی، اتوهلد، سیستم کنترل پایداری و … دیده می شود.

احتمالا به زودی عرضه جدید در سامانه خودروهای وارداتی خواهیم داشت و در این عرضه موکا و اوتلندر ۲۰۲۴ جدیدترین خودروهای غیر چینی در این سامانه خواهند بود. البته به زودی باید منتظر اضافه شدن دیگر وارداتی های پرشیا خودرو نظیر کورسا و کراس لند از نشان اوپل باشیم. همچنین احتمالا به زودی قیمت علی الحساب این خودروها برای متقاضیان اعلام خواهد شد.

source

توسط autokhabari