به گزارش پرشین خودرو، آن دسته از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی که در اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام کرده و اولویت آن‌ها مشخص شده است، می توانند برای انتخاب خودرو میتسوبیشی اوتلندر در سه تیپ مختلف از روز یکشنبه مورخ ۰۳ /۰۴ /۱۴۰۳ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز چهارشنبه ۰۶ /۰۴ /۱۴۰۳ اقدام کنند.

متقاضیان در این مرحله می توانند پنج انتخاب از سبد محصولات اعلامی سامانه داشته باشند ولیکن در صورت تخصیص هر کدام از پنج انتخاب (براساس اولویت متقاضی و ظرفیت خودرو انتخابی) قابلیت لغو سفارش و تغییر خودرو در مراحل بعدی وجود ندارد همچنین حتما وجود یک انتخاب برای هر متقاضی الزامی می باشد. لذا پس از تخصیص خودرو و فراخوانی از سمت شرکت عرضه کننده، در صورت عدم واریز وجه، متقاضی از لیست سامانه یکپارچه عرضه خودرو وارداتی حذف می‌ شود.

هیچ گونه ثبت نام جدیدی در این مرحله انجام نشده و انتخاب خودرو در سامانه صرفا برای ثبت نام کنندگان مرحله اول که در اسفند ماه سال ۱۴۰۱ حساب خود را بلوکه کرده اند، می‌باشد.

براساس این گزارش، متقاضیانی که در عرضه ۱۳ خودرو برقی وارداتی (۱۶ تا ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳) مشارکت داشتند و یکی از خودروهای برقی (EQM۵EV، EJ۷، ENS۱،  GRE) را انتخاب کردند و تمایل به تغییر خودروی خود دارند، فقط در این عرضه می‌توانند (در  عرضه‌های آینده به هیچ عنوان این امکان وجود ندارد) خودروی برقی خود را لغو و یکی از خودروهای موجود در این عرضه را انتخاب کنند. در صورتی که متقاضی خودروی برقی خود را لغو و خودرویی را انتخاب ننماید از اولویت بندی سامانه حذف می شود.

همچنین پیرو پیامک ارسالی و با توجه به ۱۵ مرحله عرضه صورت گرفته و فراهم بودن امکان تخصیص خودرو و عدم اقدام برای تعیین خودرو توسط برخی از متقاضیان، بدینوسیله اعلام می شود با توجه به تنوع سبد محصولاتی قابل عرضه، در صورت عدم اقدام در این مرحله و مرحله بعدی، اولویت اعلامی این افراد حذف و در مرحله جدید ثبت نام که برای عموم مردم فراهم می شود می بایست مشابه سایر افراد و براساس شرایط اعلامی اقدام کنند و هیچ گونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

اولین عرضه خودرو میتسوبیشی اوتلندر در سه تیپ متفاوت M-line، L-Line و H-Line و به صورت پنج صندلی و با سیستم انتقال قدرت تک دیفرانسیل انجام می‌شود.

ردیف نام شرکت نشان تجاری مدل قیمت فروش علی الحساب درمبادی ورودی
۱ آرین پارس موتور Mitsubishi Outlander M-Line ۱۸.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰
۲ آرین پارس موتور Mitsubishi Outlander L-Line ۱۸.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰
۳ آرین پارس موتور Mitsubishi Outlander H-Line ۱۹.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰

قیمت علی‌الحساب اعلام شده، قیمت در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … در هنگام صدور فاکتور نهایی به قیمت‌های قطعی و مصوب اضافه خواهد شد. واردکنندگان می توانند پس از فراخوان اولیه و با دریافت ۵۰ درصد قیمت علی الحساب نسبت به انعقاد قرارداد با متقاضی اقدام کنند.

source

توسط autokhabari