شرکت کرمان موتور از اولین طرح فروش خودرو جدید “KMCT9” در سال 403 خبر داد.

شرکت کرمان موتور از طرح جدید فروش پیکاپ T۹ برای سال ۱۴۰۳ خبر داد.

 

آغاز فروش خودرو جدید
 
به گزارش عصر ایران پیکاپ T۹ از سوی شرکت کرمان موتور از ۲۴ تا ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ به صورت نقدی فروخته می شود. قیمت این خودرو  در این طرح فروش، ۱ میلیارد و ۹۷۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان اعلام شده  و زمان تحویل نیز ۹۰ روز کاری خواهد بود.
 
 
روش ثبت نام این پیکاپ کرمان موتور بصورت اینترنتی و در آدرس http://customer.kermanmotor.ir انجام می شود.رنگ های خودرو پیکاپ T۹ در این طرح فروش سفید، مشکی، قرمز، آبی زنگاری، خاکستری طوسی روشن متالیک اعلام شده است.
 
 
جدول فروش پیکاپ T9

آغاز فروش خودرو جدید
 
مشخصات خودرو

پیکاپ جک تی 9 که در واقع نسخه بزرگتر و قدرتمند تر جک تی 8 محسوب می شود. در T9 یک طراحی کاملا مدرن و متفاوت را می بینیم به صوریکه چراغ های روشنایی روز باریک طراحی شده اند و چراغ های اصلی پایین قرار دارند . این سبکی است که تاکنون در هیچ پیکاپی در بازار ایران وجود نداشت. جلوپنجره بزرگ و کشیده طراحی شده و در وسط آن نیز نشان KMC دیده می شود.
 

آغاز فروش خودرو جدید

 
KMC T9 با موتور۲ لیتری توربوشارژر با حداکثر قدرت ۲۲۱ اسب بخار و گشتاور ۳۹۰ نیوتن متر روانه بازار می شود. جعبه دنده این خودرو از نوع ۸ سرعته اتوماتیک ZF است. در جک تی ۹ با دیفرانسیل یکپارچه عقب و تعلیق فنر شمش شبیه T8 مواجه هستیم.

 

آغاز فروش خودرو جدید

 

 
کی ام سی T9 در بحث امکانات ایمنی و رفاهی به مواردی همچون دوربین ۳۶۰ درجه، قفل دیفرانسیل اتوماتیک عقب، گرم‌کن صندلی های جلو، صندلی های برقی جلو، ترمز کمکی اضطراری، جلو آمپر دیجیتال، تهویه اتوماتیک، کروز کنترل، تنظیم حالت انتقال قدرت به چرخ ها، تنظیم حالت رانندگی، سانروف، شش کیسه هوا، کول باکس، ترمز پارک برقی و… مجهز است.

 

 

source

توسط autokhabari