قیمت نات‌کوین (Notcoin)، تحت‌تاثیر ابتکارات جدید آن احتمالا در هفته‌های آینده یک حرکت صعودی قابل‌توجه را تجربه خواهد کرد. این توکن مبتنی بر بازی محبوب تلگرامی، آماده رشد قابل‌توجهی است و پیش‌بینی می‌شود ارزش بازار آن در هفته‌های آینده با افزایش چشمگیری مواجه شود.

اثر توکن‌سوزی بر قیمت نات کوین چگونه خواهد بود؟

آفتاب‌‌نیوز :

قیمت نات‌کوین (Notcoin)، تحت‌تاثیر ابتکارات جدید آن احتمالا در هفته‌های آینده یک حرکت صعودی قابل‌توجه را تجربه خواهد کرد. این توکن مبتنی بر بازی محبوب تلگرامی، آماده رشد قابل‌توجهی است و پیش‌بینی می‌شود ارزش بازار آن در هفته‌های آینده با افزایش چشمگیری مواجه شود. این چشم انداز خوش بینانه، توسط شاخص‌های تکنیکال قوی و عوامل بنیادی، به‌ویژه اعلام توکن‌سوزی اخیر این اکوسیستم، پشتیبانی می‌شود. حالا گزارش تحلیلی جدید وب‌سایت کوین‌تلگراف (Cointelegraph) درباره آینده نات‌کوین را با هم بررسی می‌کنیم و خواهیم دید که آیا این ارز دیجیتال محبوب، پتانسیل رشد قیمت ۱۰۰‌درصدی را دارد یا ماجرا به شکل دیگری است.

در ۲۵ ژوئن (۵ تیر)، تیم نات‌کوین اعلام کرد که ۲۱۰‌میلیون توکن نات‌کوین به ارزش ۳‌میلیون دلار را در یک روز سوزانده است. این اقدام توجه معامله‌گران را جلب کرد و به افزایش قیمت نات‌کوین تا ۱۶.۴‌درصد و رسیدن آن به سطح ۰.۰۱۶۴ دلار کمک کرد. تیم توسعه دهنده نات‌کوین همچنین برنامه‌هایی را برای توزیع ۴.۲میلیون دلار توکن در ماین کاربران طلایی و پلاتینیومی (Gold and Platinum) حاضر در ابتکار اکسپلور (Explore) خود اعلام کرد.

این ابتکار به هر پروژه‌ای اجازه می‌دهد تا NOT را به استخر اکسپلور اضافه کند و کمپین‌هایی با تسک‌هایی برای کاربران ایجاد کند که در ازای تکمیل آن تسک‌ها نات‌کوین دریافت می‌کنند. هر دو این به روزرسانی‌ها به دو سناریوی بنیادی صعودی اشاره دارند. به‌عنوان مثال، سوزاندن توکن‌ها برای همیشه، بخشی از عرضه یک کوین را از گردش فعال حذف می‌کند و در صورتی‌که به طور همزمان تقاضا برای آن ارز دیجیتال افزایش یابد، این اقدام از نظر تئوریک یک استراتژی صعودی است.

به همین‌ترتیب، کسب نات‌کوین توسط کاربران برای تکمیل تسک ها، تقاضای مداوم برای این توکن را تضمین می‌کند، زیرا پروژه‌ها و کاربران جدید به‌صورت مداوم به این پلتفرم می‌پیوندند. هر دو ویژگی در نقشه‌راه ۴‌ساله ساشا (Sasha)، بنیان‌گذار نات‌کوین، برای این پروژه محوریتی اساسی دارند. پروژه نات‌کوین در حال‌حاضر بر روی اپلیکیشن خود تمرکز دارد که شامل کمپین‌هایی است که به‌کاربران اجازه می‌دهد با مشارکت در بازی‌های جدید تلگرام، نات‌کوین کسب کنند. هدف این است که اپلیکیشن را به‌عنوان یک مرکز اصلی برای راه‌اندازی سایر پروژه‌های اکوسیستم تثبیت کند، تقاضا برای نات‌کوین را افزایش دهد و فرآیند توکن سوزی را در آن بگنجاند.

source

توسط autokhabari