در این نوشتار با پدال همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر طرح‌های تبدیل محصولات ایران خودرو:

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

فراخوان ایران خودرو برای تبدیل اختیاری سورن پلاس دوگانه سوز – تیر ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان جدید ویژه حواله داران سورن پلاس دوگانه با موعد تحویل دی و اسفند ۱۴۰۲ در سامانه یکپارچه، امکان تبدیل اختیاری و خرید سورن پلاس EF7 با کد کلاس فول و قیمت قدیم را فراهم کرده است؛ متقاضیان می‌توانند با مراجعه به پنل خود در پایگاه فروش ایران خودرو نسبت به اعلام درخواست اقدام نمایند:

  • تبدیل اختیاری سورن دوگانه سوز با کد کلاس ۵۵۵۱۰  به سورن بنزینی EF7 با استاندارد ۸۵ گانه با کد کلاس ۵۷۵۳۰

سورن دوگانه سوز با کد کلاس ۵۵۵۱۰
مبلغ ۳,۷۲۵,۰۹۵,۰۸۸ ریال

سورن بنزینی با کد کلاس۵۷۵۳۰
مبلغ ۳,۵۵۲,۲۷۷,۳۲۲ ریال


طرح تبدیل محصولات ایران خودرو – تیر ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین بخشنامه اعلامی برای تبدیل تعهدات منقضی شده، شرایط تبدیل کلیه محصولات تولیدی را ویژه تیر ۱۴۰۳ اعلام کرد:


طرح تبدیل دنا پلاس ایران خودرو – خرداد ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط جایگزینی خودروی دنا پلاس اتوماتیک با تارا اتوماتیک را برای مشتریان خود فراهم کرده است. این طرح تبدیل مختص تعهدات تابستان، پاییز و زمستان ۱۴۰۳ است:


طرح تبدیل پژو پارس ایران خودرو – خرداد ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو به دلیل تأخیر در صدور مجوز تولید مجدد پژو پارس، شرایط جایگزینی این خودرو را با تارا دستی، ۲۰۷ پانوراما و رانا پلاس برای مشتریان خود فراهم کرده است. این طرح تبدیل مختص تعهدات زمستان ۱۴۰۲ و بهار ۱۴۰۳ است:


فراخوان ایران خودرو برای تبدیل اختیاری سورن پلاس – خرداد ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوان جدید ویژه متقاضیان سورن پلاس با اولویت تخصیص بهار ۱۴۰۳ در سامانه یکپارچه، امکان تبدیل اختیاری و خرید رانا پلاس را به صورت فروش فوق العاده و پیش فروش تحویل شهریور ۱۴۰۳ فراهم کرده است؛ متقاضیان می‌توانند با مراجعه به پنل خود در پایگاه فروش ایران خودرو نسبت به اعلام درخواست اقدام نمایند:


طرح تبدیل پژو پارس ایران خودرو – خرداد ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو به دلیل تأخیر در صدور مجوز تولید مجدد پژو پارس، شرایط جایگزینی این خودرو را با تارا دستی، ۲۰۷ پانوراما و سورن پلاس ۸ سوپاپه برای مشتریان خود فراهم کرده است. این طرح تبدیل مختص تعهدات بهار ۱۴۰۳ است:


طرح تبدیل پژو پارس ایران خودرو – خرداد ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو به دلیل تأخیر در صدور مجوز تولید مجدد پژو پارس، شرایط جایگزینی این خودرو را با تارا دستی، ۲۰۷ پانوراما و سورن پلاس ۸ سوپاپه برای مشتریان خود فراهم کرده است. این طرح تبدیل مختص تعهدات اسفند ۱۴۰۲ است:


طرح تبدیل دنا پلاس ایران خودرو – خرداد ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط جایگزینی خودروی دنا پلاس اتوماتیک با تارا اتوماتیک را برای مشتریان خود فراهم کرده است. این طرح تبدیل مختص تعهدات پاییز ۱۴۰۳ است:


طرح تبدیل محصولات ایران خودرو – اردیبهشت ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین بخشنامه اعلامی برای تبدیل تعهدات منقضی شده، شرایط تبدیل کلیه محصولات تولیدی را ویژه اردیبهشت ۱۴۰۳ اعلام کرد:


طرح تبدیل محصولات ایران خودرو – فروردین ۱۴۰۳

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین بخشنامه اعلامی برای تبدیل تعهدات منقضی شده، شرایط تبدیل کلیه محصولات تولیدی را ویژه فروردین ۱۴۰۳ اعلام کرد:


طرح تبدیل دنا پلاس – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین بخشنامه، شرایط تبدیل دعوتنامه پیش فروش محصول دنا پلاس را به سورن، تارا یا پژو ۲۰۷ دستی پانوراما برای مشتریان این خودرو فراهم کرده است:


طرح تبدیل محصولات ایران خودرو – بهمن ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوانی، شرایط جایگزینی کلیه تعهدات منقضی شده را اعلام کرد:


طرح تبدیل دنا پلاس – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوانی برای مشتریان دنا پلاس، شرایط تبدیل تعهدات پیش فروش تکمیل وجه شده محصول دنا پلاس را به دنا پلاس اتوماتیک و پژو ۲۰۷ دستی پانوراما برای مشتریان این خودرو فراهم کرده است:


طرح تبدیل سورن پلاس دوگانه سوز – دی ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین بخشنامه جایگزینی محصولات خود، شرایط تبدیل تعهدات پیش فروش تکمیل وجه شده محصول سورن پلاس دوگانه سوز با موعد تحویل آبان و آذر ۱۴۰۲ را به پارس TU5 برای مشتریان این خودروها فراهم کرده است:


طرح تبدیل سورن پلاس دوگانه سوز – آذر ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین بخشنامه تبدیل محصولات خود، شرایط تبدیل محصول سورن پلاس دوگانه سوز با موعد تحویل بهار ۱۴۰۳ را به سورن پلاس با موتور XU7P برای مشتریان این خودروها فراهم کرده است:

 


طرح تبدیل رانا پلاس – آذر ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط جایگزینی خودروی رانا پلاس را برای مشتریان این خودرو فراهم کرده است. این بخشنامه مختص بخش پایانی تعهدات پیش فروش زمستان ۱۴۰۲ است.


طرح تبدیل هایما S7 پلاس، هایما S5 و پژو پارس ELX – مرداد ۱۴۰۲

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین بخشنامه خود، شرایط ارتقای محصولات هایما S7 پلاس و هایما S5 را برای مشتریان این خودروها فراهم کرده است.

این بخشنامه مختص تعهدات پیش فروش تکمیل وجه شده بوده و مشتریانی که سابقا نسبت به تکمیل وجه نهایی خرید خود اقدام کرده‌اند می‌توانند هایما S7 پلاس را با آپشن درب صندوق برقی و هایما S5 را با پوشش نانو سرامیک تحویل بگیرند.

شرح خودروی مبنا (تحویل مرداد ۱۴۰۲) خودروی قابل تحویل کد کلاس خودروی جدید
هایما S7 پلاس هایما S7 پلاس با جک برقی درب صندوق ۵۱۸۰۲
هایما S5 هایما S5 با پوشش نانو سرامیک بدنه ۵۲۲۰۲

این بخشنامه تا تاریخ ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ و یا تکمیل ظرفیت برقرار می‌باشد. کسانی که تمایل به این طرح اختیاری ندارند خودروها را به صورت ساده تحویل خواهند گرفت.


طرح تبدیل پژو پارس ELX (مرداد ۱۴۰۲)

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین بخشنامه تبدیل محصولات خود، شرایط تحویل زودتر از موعد را برای مشتریان پژو پارس ELX فراهم کرده است. مشتریانی که اولویت تحویل خودروی آن‌ها مربوط به پاییز ۱۴۰۲ می‌شود در صورت تمایل می‌توانند پارس خود را به پژو ۲۰۷ دستی با فرمان هیدرولیک تغییر دهند.

مشتریانی که برای آن‌ها پیامک ارسال شده است با مراجعه به نمایندگی محل ثبت‌نام می‌توانند فرآیند تبدیل را انجام دهند. کسانی که تمایل به این طرح اختیاری ندارند می‌بایست تا تعیین تکلیف منتظر بمانند.

 

میانگین امتیازات ۴ از ۵

از مجموع ۹۸ رای

source

توسط autokhabari