تیتر۲۰- در این عرضه 111 تقاضا برای کامیون کشنده امپاور (EM POWER) و 119 تقاضا برای کامیون فورس (FORCE) شکل گرفت. 

قیمت پایانی برای کامیون کشنده امپاور 5 میلیارد و 281 میلیون و 450 هزار تومان و قیمت پایانی کامیون فورس یک میلیارد و ۹۲۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شد؛ شرکت بهمن دیزل هر دو کامیون را در تاریخ 10 شهریور تحویل مشتریان خواهد داد. 

گفتنی است؛ قیمت نهایی کامیون کشنده امپاور سفید رنگ مدل 1403 علاوه بر قیمت کشف شده، 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده و هزینه‌های جانبی به مبلغ 19 میلیون و 224 هزار تومان شامل مالیات، عوارض شماره گذاری، هوشمندسازی کارت سوخت، بیمه شخص ثالث و …است.

قیمت نهایی کامیون فورس سفید رنگ مدل ۱۴۰۳ هم علاوه بر قیمت کشف شده، ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده و هزینه‌های جانبی به مبلغ ۱۳ میلیون و ۷۶۴ هزار تومان شامل مالیات، عوارض شماره گذاری، هوشمندسازی کارت سوخت، بیمه شخص ثالث و …است.

کامیون کشنده امپاور BD۵۰۰: این کامیون کشنده تک محور، پرقدرت و مدرن متعلق به شرکت بهمن دیزل است. این کشنده به کولر درجا مجهز بوده و توانسته مجوز حمل کالای خطرناک ADR را اخذ کند. امپاور با موتور ۱۱۸۰۰ سی‌سی توربو مجاز به حمل ۴۴ تن وزن بوده و از یک گیربکس ۱۲ سرعته AMT مدل TRAXON از برند ZF بهره می‌برد.

کامیونت فورس 8.5 تن: این کامیون نیز محصولی از شرکت بهمن دیزل بوده و در دسته کامیونت های 8 تن قرار میگیرد. موتور به کار رفته در فورس 8 تن از برند کامینز بوده و دارای 4 سیلندر خطی سوپ بالا، تزریق مستقیم 16 سوپاپ ، مجهز به توربو شارژ، اینتر کولر است؛ همچنین این موتور دارای قدرت 155 اسب بخار و حجم 3760 سی سی است.

سیستم سوخت رسانی فورس 8.5 تن انژکتور – کانال مشترک (بوش – آلمان) بوده و باک آلومنیومی با حجم 200 لیتر برای آن تعبیه شده است. ترمز های جلو و عقب در کامیونت فورس 8.5 تن به صورت کاسه ای – پنوماتیک است و سیستم ترمز فورس ضد قفل مجهز به کنترلگر های الکترونیکی جهت تعادل و پایداری در سطوح لغزنده ( EBD+ABS) میباشد.

source

توسط autokhabari