دیما دیزل، شرایط فروش محصولات کشنده، کامیون و کامیونت خود را اعلام کرد. کشنده دیما، بازتولید شده از کشنده جک K7 است. دیما در اصل نسخه چینی آکتروس نسل چهارم MP4 محسوب می‌شود.

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

شرایط فروش اقساطی کشنده، کامیون و کامیونت دیما – تیر ۱۴۰۳

دیما دیزل شرایط فروش اقساطی کشنده، کامیون ۱۹ تن و کامیونت ۶ تن خود را اعلام کرد. این طرح فروش با موعد تحویل ۱۵ روز کاری به مشتریان ارائه می‌شود:


شرایط فروش کشنده، کامیون و کامیونت دیما – خرداد ۱۴۰۳

دیما دیزل شرایط ویژه فروش نقدی و پیش فروش کشنده، کامیون ۱۹ تن و کامیونت ۶ تن خود را اعلام کرد. این طرح فروش به مناسبت اعیاد قربان و غدیر با موعد تحویل ۲۰ و ۱۵ روز کاری به مشتریان ارائه می‌شود:

 


شرایط فروش اقساطی کامیون و کامیونت دیما – خرداد ۱۴۰۳

دیما دیزل شرایط فروش اقساطی کامیون ۱۹ تن و کامیونت ۹ و ۶ تن خود را اعلام کرد. این طرح فروش لیزینگی با اقساط ۶۰ ماهه و با موعد تحویل ۱۵ روز کاری به مشتریان ارائه می‌شود:


پیش فروش غیر قطعی کشنده دیما – اردیبهشت ۱۴۰۳

دیما دیزل شرایط پیش فروش کشنده خود را اعلام کرد. در این پیش فروش کشنده HT-490 با کولر درجا در تاریخ چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۷ و یا تا زمان تکمیل طرفیت از طریق نمایندگی‌های گروه مایان عرضه می‌شود. این طرح فروش غیر قطعی و با موعد تحویل مرداد ۱۴۰۳ است:

مدل خودرو مبلغ پیش پرداخت (علی الحساب) سود مشارکت سود انصراف جریمه تأخیر زمان تحویل
کشنده دیما HT-490 با کولر درجا ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان ۲۰ درصد ۱۷ درصد ۱۲ درصد سالانه هفته سوم و چهارم مرداد ۱۴۰۳

شرایط فروش کشنده دیما – اسفند ۱۴۰۲

دیما دیزل شرایط پیش فروش کشنده خود را اعلام کرد. این طرح فروش غیر قطعی و با موعد تحویل ۳ ماه کاری به مشتریان ارائه می‌شود:


شرایط فروش کشنده، کامیون و کامیونت دیما – دی ۱۴۰۲

دیما دیزل شرایط فروش اقساطی کشنده، کامیون ۱۹ تن و کامیونت ۹ و ۶ تن خود را اعلام کرد. این طرح فروش لیزینگی با اقساط ۲۴ ماهه و با موعد تحویل ۱۵ روز کاری به مشتریان ارائه می‌شود:


شرایط فروش کشنده، کامیون و کامیونت دیما – دی ۱۴۰۲

دیما دیزل شرایط فروش اقساطی کشنده، کامیون ۱۹ تن و کامیونت ۹ و ۶ تن خود را اعلام کرد. این طرح فروش لیزینگی با اقساط ۶۰ ماهه و با موعد تحویل ۲۰ روز کاری به مشتریان ارائه می‌شود:

 

 

میانگین امتیازات ۴ از ۵

از مجموع ۱۴۳ رای

source

توسط autokhabari