به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، آرین موتور از پیش فروش میتسوبیشی اوتلندر در سه تیپ با قیمت یک میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان تا یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان ویژه متقاضیان نخستین مرحله عرضه خودروی اوتلندر در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی خبر داد.

میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۳ در سه تیپ مختلف L-LINE، M-LINE و H-LINE عرضه می‌شود. قیمت علی‌الحساب این خودرو در مبادی ورودی کشور برای تیپ L-LINE مبلغ ۱۸,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال، برای تیپ M-LINE مبلغ ۱۸,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال و برای تیپ H-LINE مبلغ ۱۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال تعیین شده است. البته باید توجه داشت که قیمت نهایی در زمان صدور دعوتنامه تکمیل وجه مشخص و قطعی خواهد شد.

شرکت آرین موتور در بخشنامه پیش فروش میتسوبیشی اوتلندر آورده است:

به استحضار متقاضیان و نمایندگی‌های مجاز این شرکت می‌رساند؛ پیرو نخستین مرحله عرضه خودرو اوتلندر در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی شرکت آرین موتور پویا، در نظر دارد تا نسبت به فراخوان متقاضیان حائز شرایط تعیین شده در سامانه مذکور اقدام کند.

بدین منظور از متقاضیان دعوت می‌شود نسبت به انجام فرآیند ثبت نام و واریز وجه خودروی اوتلندر با قیمت علی الحساب در مبادی ورودی کشور و با موعد تحویل ۹۰ روز از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۱ تیرماه تا پایان روز شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ به صورت اینترنتی از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی آرین موتور به نشانی https://sales.arian-motor.com اقدام کنند.

شرایط فروش اوتلندر

https://www.persiankhodro.com/

این گزارش می افزاید: اوتلندر از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ بهره می‌برد که قادر به تولید ۱۶۰ اسب بخار قدرت و ۲۸۰ نیوتن متر گشتاور است. انتقال قدرت توسط یک گیربکس CVT هشت سرعته اتوماتیک با قابلیت تعویض دستی دنده‌ها صورت می‌گیرد. به منظور بهبود عملکرد و کاهش مصرف سوخت، میتسوبیشی یک سیستم هیبریدی نیز بر روی این خودرو نصب کرده است.

در زمینه ایمنی، اوتلندر ۲۰۲۳ در نسخه فول ، مجهز به شش کیسه هوا، سیستم‌های کنترل پایداری الکترونیکی و کنترل کشش است. همچنین امکانات پیشرفته‌ای نظیر رادار هشدار برخورد از جلو، رادار هشدار انحراف از مسیر، سیستم کنترل سرعت در سرازیری و سربالایی، دوربین ۳۶۰ درجه پانوراما و دوربین دید عقب در این خودرو تعبیه شده است.

از نظر امکانات رفاهی، میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۳ دارای صندلی برقی راننده، آینه‌های جانبی برقی و تاشونده، سیستم چندرسانه‌ای با نمایشگر لمسی ۱۰.۲۵ اینچی، صفحه آمپر دیجیتال، حالت‌های مختلف رانندگی، ورود بدون کلید، کروز کنترل، سنسورهای پارک، گرمکن صندلی ردیف اول، درب صندوق عقب برقی و نمایشگر اطلاعات جلوی راننده (هدآپ دیسپلی در نسخه فول) است.

source

توسط autokhabari