به گزارش پرشین خودرو، رییس سازمان توسعه تجارت گفته است که عرضه خودروهای وارداتی در هفته آینده آخرین فرصت برای دارندگان اولویت خودروهای وارداتی (ثبت نام اسفند ۱۴۰۱) است و در صورتی که این افراد خودروی مورد نظر خود را انتخاب نکنند، دیگر هیچ اولویت خریدی نسبت به سایر افراد ندارند.

در این خصوص شرکت بی‌ام کارز با انتشار اطلاعیه‌ای از متقاضیان طرح یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی درخواست کرد نسبت به تکمیل وجه خودرو هونگچی H۵ و بستیون T۷۷ با قیمت قطعی و نیز خودروهای کوراندو و هاوال H۶ هیبرید با قیمت غیر قطعی اقدام کنند.

متقاضیان برای خودروهای یاد شده، می‌توانند نسبت به واریز وجه خودرو به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ اقدام کنند. شایان ذکر است بازه زمانی مذکور قابل تمدید نخواهد بود.

تکمیل فرآیند ثبت نام و واریز وجه متقاضیان، صرفا به صورت آنلاین و از طریق پرتال جامع ایرانی کار به آدرس https://bahman.iranecar.com  امکان پذیر بوده که اطلاع رسانی لازم با ارسال پیامک به متقاضیان صورت خواهد گرفت.  

براساس این گزارش، خودرو هونگچی H۵ در ۳ رنگ سفید، مشکی و خاکستری با قیمت ۲ میلیارد و ۹۱۰ میلیون تومان با موعد تحویل هفته آخر آبان ۱۴۰۳خواهد بود.

همچنین خودرو BESTUNE T۷۷ با عرضه رنگ نقره‌ای و قیمت ۲ میلیارد و ۱۵۳ میلیون تومان با موعد تحویل هفته دوم شهریور ۱۴۰۳ خواهد بود.

از سویی دیگر خودروهای کوراندو FWD در ۲ رنگ مشکی و خاکستری با قیمت فروش علی‌الحساب ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان، کوراندو AWD در ۳ رنگ مشکی، خاکستری و آبی با قیمت فروش علی‌الحساب ۱ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان و نیز هاوال H۶ در ۲ رنگ مشکی و خاکستری و با قیمت فروش علی‌الحساب ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان عرضه و هر سه خودروی مذکور با تحویل هفته آخر آبان ۱۴۰۳ خواهد بود.

برای دریافت بخشنامه فروش خودروهای مورد اشاره می توانید در زیر کلیک کنید.

بخشنامه فروش خودرو هونگچی H۵

بخشنامه فروش خودرو بستیون T۷۷

بخشنامه خودروهای کوراندو و هاوال H۶ هیبرید

source

توسط autokhabari