فروش عید فطر محصولات شرکت سایپا و پارس خودرو و شرایط آن اعلام شد.

جزئیات فروش محصولات سایپا و پارس خودرو ویژه عید فطر + جدول، قیمت و زمان تحویل

به گزارش تسنیم، شرایط فروش عید فطر محصولات شرکت سایپا و پارس خودرو به شرح ذیل در سامانه گروه خودروسازی سایپا اجرایی خواهد شد. 

تاریخ و نحوه ثبت نام: متقاضیان از ساعت 11 صبح روز یکشنبه مورخ 1403/01/19 تا تکمیل ظرفیت می توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند . لازم بذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق آدرس فوق امکانپذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرسها ، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

مشتریان می توانند قبل از تاریخ فوق به سایت مراجعه و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نمایند. شرایط عمومی بخشنامه : 1 – محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو می باشد ) . 2 – حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 18 سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند. 3 – امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمی باشد. 4 – امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد. 5 – ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نمی باشد.

جزئیات فروش محصولات سایپا و پارس خودرو ویژه عید فطر + جدول، قیمت و زمان تحویل

source

توسط autokhabari