بازار خودرو طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش ۲ تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت‌ها بودیم.

افزایش قیمت خودرو در بازار: آخرین قیمت دنا، شاهین، پژو، سمند، رانا و تارا  (+جدول)

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی روند بازار خودرو طی ۲۴ ساعت گذشته حاکی از آن است که پراید ۱۵۱ در بازار بدون تغییر، ۳۱۹ میلیون تومان به فروش رفته است. پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز با افزایش ۲ میلیون تومانی، در حدود ۶۲۲ میلیون تومان قیمت خورده است.

 

اما قیمت پژو۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۲ در بازار ۵ میلیون تومان گران شده و به قیمت ۸۷۵ میلیون تومان به فروش رفته است. این در حالی است که پژو۲۰۷ تیپ۵ مدل ۱۴۰۲ افزایش ۵ میلیون تومانی را تجربه کرده و ۶۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است. پژو۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ هم با افزایش ۵ میلیون تومانی، به قیمت ۷۳۰ میلیون تومان به فروش رفته است.

 

در این میان، قیمت پژوپارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ در بازار ثابت ماند و ۷۷۵ میلیون تومان قیمت داشت. قیمت پژوپارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز بدون تغییر، ۷۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

 

بنا به این گزارش، تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۲ در طول ۲۴ ساعت گذشته ۵ میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرد و در حدود ۷۹۵ میلیون تومان قیمت خورده است. در مقابل، البته قیمت تیبا صندوق‌دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ در بازار ثابت ماند و به ۳۸۰ میلیون تومان رسیده است. تیبا هاچ‌بک EX هم به قیمت ۳۸۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

 

گزارش‌های میدانی از بازار خودرو نشان می‌دهد قیمت دناپلاس اتوماتیک توربوآپشنال مدل ۱۴۰۲ در بازار با افزایش ۵ میلیون تومانی، ۹۹۵ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. قیمت دناپلاس دنده‌ای ساده مدل ۱۴۰۲ هم ۱۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده و به قیمت ۷۵۰ میلیون تومان رسیده است.

 

اما راناپلاس با افزایش ۵ میلیون تومانی، به قیمت ۶۰۵ میلیون تومان به فروش رفته است. در عین حال، ساینا S دنده‌ای بنزینی مدل ۱۴۰۲ بدون تغییر، به قیمت ۴۰۷ میلیون تومان رسیده است. ساینا S اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز به قیمت ۴۷۷ میلیون تومان به فروش رفته است.

 

در این میان، سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی مدل ۱۴۰۲ با افزایش ۵ میلیون تومان، ۶۷۰ میلیون تومان قیمت خورده است. شاهین G اتومات CVT مدل ۱۴۰۲ نیز بدون تغییر، به قیمت ۸۱۵ میلیون تومان به فروش رفته است.

 

کوییک R پلاس اتوماتیک هم به قیمت ۴۹۵ میلیون تومان به فروش رفت.

 

افزایش قیمت خودرو در بازار: آخرین قیمت دنا، شاهین، پژو، سمند، رانا و تارا  (+جدول)

 

 

source

توسط autokhabari