منتشر شده در 17 تیر 1403 ساعت 20:59عکاس
علیرضا پاداش

برنامه عرضه خودروهای وارداتی برای مشتریان جدید اعلام شد

مهدی تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی در گفت و گو با خبرنگار آخرین خودرو برنامه عرضه برای مشتریان جدید را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری آخرین خودرو، به گفته مدیر سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی مشتریان می توانند از دوشنبه مورخ ۱۸ تیر ۱۴۰۳ صرفاً در بانک های مورد تایید این سامانه مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را در حساب وکالتی قرار دهند. تقدسی در این گفت و گو تایید کرد: «مشتریان باید توجه داشته باشند که صرفاً مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را در بانک های مورد تایید سامانه وکالتی کنند و برای این افراد تا روز پنج شنبه مهلت افتتاح حساب وکالتی در نظر گرفته شده است».

وی در مورد فرایند عرضه جدید خودروهای وارداتی گفت: «در این عرضه خودروهای وارداتی، مشتریان جدید با افتتاح حساب وکالتی می توانند ثبت درخواست خرید خود را در سامانه انجام دهند. همچنین این مهلت پایانی برای مشتریان اسفند ۱۴۰۱ سامانه وارداتی ها است که بتوانند خودروی مورد نظر خود را ثبت سفارش کنند. در این عرضه اولویت اول با مشتریان قدیمی است؛ اما مشتریان جدید هم می توانند با افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودروهای وارداتی اقدام کنند. با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، تیراژ خودروهای حاضر در این عرضه بیشتر از تعداد مشتریان باقی مانده از اسفند ۱۴۰۱ است».

مهدی تقدسی در ادامه افزود: «در این عرضه محصولات نشان تویوتا، هونگچی، هوندا، سانگ یانگ، هاوال، سوزوکی، بستیون، نیسان، اشکودا و… در مدل های مختلف عرضه خواهد شد و مشتریانی که حساب وکالتی خود را افتتاح کنند، از روز سه شنبه مورخ ۱۹ تیر ۱۴۰۳ می توانند ثبت درخواست خود را در سامانه وارداتی ها داشته باشند».

رئیس سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی در پایان گفت: «باید به این مسئله توجه داشت که پس از این دوره سامانه وارداتی ها مشتریان قدیمی دیگر اولویتی نسبت به سایرین نخواهند داشت. همچنین مشتریان جدیدی که حساب وکالتی افتتاح کرده اند و پس از اعلام نتایج، خودرویی به آن ها تخصیص داده نشود هم اولویت ماندگاری ندارند و برای دوره های بعدی سامانه وارداتی باید مجددا فرایند ایجاد حساب وکالتی را طی کنند. این اقدام برای آن است که در هر دوره سامانه وارداتی ها مشتریان جدید بتوانند نسبت به خرید خودروهای خارجی اقدام نمایند».

لازم به ذکر است که عرضه خودروهای وارداتی در سامانه SaleAuto.ir انجام خواهد شد.

source

توسط autokhabari