تیتر۲۰-در این بازدید محمد محمدی مدیرعامل گروه بهمن ضمن معرفی اتوبوس ۹ متری برون شهری شرکت اسنا، به معرفی سایر خودروهای سواری و تجاری این گروه خودروسازی پرداخت‌.

محصولاتی همچون فاو j7، فورس ۶تن، X9، BD300 و سایر خودروهای تجاری گروه بهمن و نیز محصولات وارداتی بی ام کارز شامل هاوال H6 و EQM5 مورد توجه سردار فرجی قرار گرفت.

گفتنی است؛ گروه خودروسازی بهمن با حضور در نمایشگاه خودروی همدان انواع خودروهای سواری وارداتی و تولیدی، تجاری و موتورسیکلت خود را معرفی می‌کند که برخی از آنها برای اولین بار در همدان نمایش داده شده است.

همچنین بهمن موتور SUV های محبوب خود فیدلیتی پرستیژ، دیگنیتی پرستیژ و همینطور سدان ریسپکت را در معرض دید علاقمندان قرار داده است؛ همچنین ون «اینرودز» نیز در این نمایشگاه نمایش داده می‌شود. ون اینرودز به دلیل آنکه می‌تواند در انواع کاربری‌های کمپر، باری و خدمات امدادی تعریف شود همواره مورد توجه طیف وسیعی از مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

شرکت بهمن دیزل نیز محصولات تجاری فورس 6 تن با انواع کاربری و فورس 12 تن مسقف فلزی و کامیون امپاور 12 تن BD300 را نمایش می‌دهد. شرکت سیبا موتور نیز کشنده فاو J7 را برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی همدان در معرض بازدید علاقه مندان به خودروهای تجاری قرار داده است.

همچنین شرکت اتوبوس سازی اسنا نیز اتوبوس 9 متری بین شهری خود را ارائه می‌دهد.

همچنین علاقمندان به موتورسیکلت نیز می‌توانند ده محصول تولیدی شرکت ایران دوچرخ را از نزدیک بررسی کنند.

نمایشگاه بین المللی همدان از امروز تا ٢١ تیرماه، از ساعت 17 تا 22 برگزار می‌شود و کارشناسان گروه بهمن آماده پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان هستند.

source

توسط autokhabari