آفتاب‌‌نیوز :

شیبا اینو توانسته خود را به‌عنوان یک انتخاب عالی برای سرمایه‌گذاری در بازار کریپتو نشان دهد و هر روز به تعداد افرادی که اقدام به خرید شیبا اینو می‌کنند افزوده می‌شود. هرچند Shiba Inu یکی از ۱۵ رمزارز با ارزش بازار است، در طول سال‌های اخیر شاهد نوسانات قیمتی شدیدی بوده‌ است. این نوسانات قیمتی تحلیل شیبا را پیچیده کرده‌ است و بهتر است برای تخمین قیمت شیبا در سال ۲۰۲۴، به نظرات کارشناسان تکیه کنیم.

تاریخچه قیمت شیبا اینو Shiba Inu

به نقل از مقاله قیمت شیبا در سال ۲۰۲۴، داستان تغییر قیمت شیبا اینو، مثال کاملی از ماهیت غیر قابل پیش‌بینی و پرریسک میم کوین‌ها در دنیای ارز دیجیتال است. شیبا اینو در اوت سال 2020 توسط فردی ناشناس به نام ریوشی، به دنیا معرفی شد. این ارز دیجیتال، یکی از میم کوین‌های با تم سگ‌های مختلف است که پیش از حضور این میم کوین در بازار، دوج‌کوین و بیبی دوج کوین نیز وارد بازار شده بودند. شیبا اینو که با نماد SHIB شناخته می‌شود، از زمان معرفی تا به امروز شاهد نوسانات قیمتی متفاوتی بوده‌است. مهم‌ترین تغییرات قیمت شیبا شامل موارد زیر است:

 • افزایش قیمت انفجاری اولیه

Shiba Inu در آوریل ۲۰۲۰ با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱۰۰۹ دلار عرضه شد. این میم کوین جذاب توانست با یک افزایش قیمت باورنکردنی در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۲۱ به قیمت ۰.۰۰۰۰۶۷۰۷ دلار برسد.

 • کاهش قیمت در سال ۲۰۲۲

در سال ۲۰۲۲ بازار ارزهای دیجیتال با روندی نزولی مواجه شد و قیمت شیبا نیز ۹۰ درصد کاهش یافت.

 • رشد قیمت از ابتدای ۲۰۲۴

از ابتدای سال ۲۰۲۴ میلادی تا پایان ماه می شاهد افزایش ۳۰۰ درصدی قیمت شیبا و رسیدن به قیمت ۰.۰۰۰۰۲۴۱۹ بوده‌ایم.

بررسی قیمت شیبا طی این سال‌ها نشان‌دهنده‌ی پیچیدگی تحلیل شیبا اینو و سخت بودن پیش‌بینی درباره وضعیت آینده‌ی این میم کوین است. قیمت شیبا اینو طی سال‌های اخیر کاملاً بی‌ثبات بوده و قبل از سرمایه‌گذاری باید حتما تحقیقات خود را نسبت به آن کامل کنید.

پیش‌بینی کارشناسان از قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۴

پیش‌بینی کارشناسان از قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۴

طبق پیش‌بینی تحلیل‌گران و کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال، قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۴ روندی صعودی را تجربه خواهد کرد. پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد SHIB می‌تواند در بهترین حالت قیمت ۰.۰۰۰۰۴۹۶ دلار و در بدترین حالت قیمت ۰.۰۰۰۰۱۹۶ دلار را تجربه کند. در صورتی که قصد خرید شیبا در سال جاری را دارید، پیش‌بینی‌های قیمت شیبا اینو برای ماه‌های مختلف ۲۰۲۴ به شما در تصمیم‌گیری بهتر کمک خواهد کرد.

 • پیش‌بینی قیمت شیبا اینو برای ژوئن ۲۰۲۴

پیش‌بینی می‌شود که قیمت شیبا در بیشترین حالت به ۰.۰۰۰۰۶۳۲ دلار و در کمترین حالت به ۰.۰۰۰۰۲۳۲ دلار برسد.

 • پیش‌بینی قیمت شیبا اینو برای جولای ۲۰۲۴

در ماه جولای ممکن است شاهد افزایش تقاضا برای خرید شیبا باشیم. در این ماه قیمت شیبا در بیشترین حالت به ۰.۰۰۰۰۷۸۶ دلار و در کمترین حالت به ۰.۰۰۰۰۲۲۵ دلار می‌رسد.

 • پیش‌بینی قیمت شیبا اینو برای آگوست ۲۰۲۴

در صورت ادامه‌ی روند صعودی شیبا تا ماه آگوست، ممکن است همزمان با افزایش قیمت، تقاضا برای خرید شیبا افزایش یابد. در این‌صورت حداقل قیمت شیبا می‌تواند عدد ۰.۰۰۰۰۲۳۵ دلار و حداکثر قیمت شیبا به ۰.۰۰۰۲۵۴ دلار برسد.

 • پیش‌بینی قیمت شیبا اینو برای سپتامبر ۲۰۲۴

در این ماه با شروع پاییز، بالاترین و پایین‌تری قیمت شیبا می‌تواند عددهای ۰.۰۰۰۰۲۴۹ دلار و ۰.۰۰۰۰۲۱۴ دلار باشد.

 • پیش‌بینی قیمت شیبا اینو برای اکتبر ۲۰۲۴

پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهند در ماه اکتبر می‌توانیم شاهد حداکثر قیمت ۰.۰۰۰۰۷۹۶ دلار و حداقل قیمت ۰.۰۰۰۰۲۰۸ دلار برای شیبا باشیم.

 • پیش‌بینی قیمت شیبا اینو برای نوامبر ۲۰۲۴

با نزدیک شدن به پایان سال، قیمت‌ها می‌تواند دچار تغییر شود و شاهد عدد ۰.۰۰۰۰۲۸۲ برای حداقل قیمت شیبا و ۰.۰۰۰۰۷۷۰ برای حداکثر قیمت شیبا باشیم.

 • پیش‌بینی قیمت شیبا اینو برای دسامبر ۲۰۲۴

قیمت شیبا در آخرین ماه میلادی می‌تواند برای ادامه‌ی مسیر در سال بعد بسیار مهم باشد. در حالت خوشبینانه قیمت به ۰.۰۰۰۰۶۱۶ دلار و در حالت بدبینانه به ۰.۰۰۰۰۲۴۶ دلار می‌رسد.

در نظر داشته‌باشید که این پیش‌بینی‌ها الزاما به حقیقت نمی‌پیوندند و ممکن است قیمت شیبا در طول سال ۲۰۲۴ متفاوت از این پیش‌بینی‌ها باشد. فراموش نکنید که این اعداد هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید شیبا اینو یا فروش آن نیستند. توصیه می‌شود در صورتی که قصد سرمایه‌گذاری در این میم کوین را دارید، قبل از خرید حتما با افراد متخصص، با تجربه و آموزش‌دیده مشورت کنید.

آینده شیبا اینو چه خواهد بود؟

برای پیش‌بینی آینده‌ی هر ارز دیجیتالی از جمله شیبا، باید آینده‌ی قیمت شیبا را برای دو حالت خوشبینانه و بدبینانه بررسی کنیم.

دلایل خوش‌بینی به رشد قیمت شیبا اینو

دلایل مختلفی برای خوشبینی به افزایش قیمت شیبا وجود دارد. مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

 • تا زمانی که شیبا از حمایت افراد مشهور و محبوبیت در شبکه‌های اجتماعی برخوردار است، می‌توان به افزایش قیمت آن امیدوار بود.
 • روند صعودی بیت کوین یک عامل موثر روی تمام بازار کریپتو و البته افزایش قیمت شیبا اینو است.
 • پروژه Shibarium که قصد دارد Shiba Inu را از یک میم کوین ساده به یک اکوسیستم جامع تبدیل کند نیز یکی دیگر از دلایل امیدواری به افزایش تقاضا برای خرید شیبا است.

دلایل نگرانی در مورد قیمت شیبا اینو

دلایلی برای نگرانی در رابطه با آینده شیبا نیز وجود دارد. مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

 • بزرگ‌ترین نقطه ضعف شیبا مسئله محبوبیت است، زیرا محبوبیت می‌تواند از بین برود و باعث کاهش قیمت شیبا اینو شود.
 • معرفی ارزهای دیجیتال مشابه شیبا، می‌تواند موجب کاهش سهم SHIB در بازار کریپتو شود.

شیبا اینو؛ گزینه‌ای مناسب برای سرمایه‌گذاری

تحلیل شیبا اینو نشان‌ دهنده‌ی نوسانات قیمتی شدید است، با این‌حال این ارز دیجیتال همچنان یکی از محبوب‌ترین ارزهای بازار محسوب می‌شود. به‌طور کلی پیش‌بینی‌ها در رابطه با این میم کوین خوشبینانه و مثبت است و شیبا اینو گزینه‌ی جذابی برای سرمایه‌گذاری به‌نظر می‌رسد. با این‌حال قبل از خرید شیبا به این نکته توجه داشته‌باشید که قیمت شیبا هر لحظه ممکن است با یک انفجار یا سقوط شما را سورپرایز کند.

source

توسط autokhabari