جدیدترین شرایط فروش محصولات مکث موتور را در پدال بخوانید:

آنچه در این مطلب می‌خوانید:

شرایط فروش ونوسیا V-online و STAR وارداتی – تیر ۱۴۰۳

شرکت مکث موتور نماینده ونوسیا، شرایط جدید فروش دو کراس اور ونوسیا V-online و STAR را در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی اعلام کرد. متقاضیان مربوط به سال ۱۴۰۱ و متقاضیان جدید مرحله هفدهم سامانه یکپارچه می‌توانند نسبت به تعیین اولویت این خودروها اقدام نمایند:


شرایط فروش ونوسیا D60 پلاس وارداتی – تیر ۱۴۰۳

شرکت مکث موتور نماینده ونوسیا، شرایط جدید فروش خودروی ونوسیا D60 پلاس را در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی اعلام کرد. متقاضیانی که در سامانه نسبت به تعیین اولویت سدان D60 اقدام نموده‌اند می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و واریز وجه اقدام نمایند:


شرایط فروش اقساطی پیکاپ کلوت دنده‌ای مکث موتور – خرداد ۱۴۰۳

شرکت مکث موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی برای پیکاپ کلوت دنده‌ای، این خودرو را با افزایش قیمت به صورت اقساطی عرضه می‌کند:


شرایط فروش اقساطی پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور – اردیبهشت ۱۴۰۳

شرکت مکث موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی برای پیکاپ کلوت اتوماتیک این خودرو را با افزایش قیمت ۲۴۰ میلیون تومانی به صورت اقساطی عرضه می‌کند:


شرایط فروش اقساطی پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور – اسفند ۱۴۰۲

شرکت مکث موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی برای پیکاپ کلوت اتوماتیک این خودرو را با افزایش قیمت شدید به صورت اقساطی عرضه می‌کند:


پیش فروش قطعی مکث موتور کلوت اتوماتیک – اسفند ۱۴۰۲

شرکت مکث موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی برای کلوت اتوماتیک، این پیکاپ را با افزایش قیمت ۷۷ میلیون تومانی عرضه می‌کند:


فروش نقدی و اقساطی مکث موتور: پیکاپ کلوت اتوماتیک (آبان ۱۴۰۲)

گروه صنعتی ماموت و برند مکث موتور در جدیدترین شرایط فروش اعلامی پیکاپ کلوت اتوماتیک را با شرایط فروش اقساطی و به قیمت قطعی عرضه می‌کند. طرح فروش اقساطی مکث موتور ویژه آبان‌ماه ۱۴۰۲ بصورت کاملا آزاد مطابق جدول ذیل برقرار می‌باشد.

 

متقاضیان خرید این خودرو می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مکث موتور و یا کانال تلگرامی این شرکت به آدرس @maxmotorcompany مراجعه نمایند.

همچنین بخوانید: مشخصات و ویژگی‌های تیارا

میانگین امتیازات ۴ از ۵

از مجموع ۴۸ رای

source

توسط autokhabari