آفتاب‌‌نیوز :

دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس ۴۶ هزار و ۲۷۳ تومان و در بخش حواله ۴۳ هزار و ۲۰۶ تومان کشف قیمت شد.

همچنین یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۵۰ هزار و ۱۰۴ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز در میدان فردوسی نشان می‌دهد، دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۹ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

آخرین قیمت طلا و سکه در بازار

امروز در میدان فردوسی سکه طرح قدیم با افت ۹۸۰ هزار تومانی به نرخ ۳۷ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با کاهش یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی به قیمت ۴۱ میلیون و ۴۰۱ هزار تومان معامله شد و حباب آن کاهش یافت.

امروز حباب سکه امامی به ۷ میلیون و ۲۹۲ هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی به ۳ میلیون و ۵۹۲ هزار تومان رسید؛ نیم سکه در بازار به نرخ ۲۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۳ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار، ۱۴ میلیون و ۸۹۳ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، با رشد ۱۱ صدم درصدی، به نرخ ۲۳۹۱ دلار قیمت گذاری شده است.

source

توسط autokhabari