براساس آمار رسمی از معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم، ماشین‌هایی ازجمله نیسان، سمند، پرشیا و پژو 405 حدود 70 درصد از خودروهای سرقتی کشور را به خود اختصاص می‌دهند. بگذارید همین اول خیال شما را راحت کنیم. احتمالاً بسیاری از شما مخاطبان از قفل فرمان، قفل پدال یا دزدگیر ماشین استفاده می‌کنید و هیچ نیازی به خریدن ردیاب نمی‌بینید. صبر کنید! شما کاملاً در اشتباهید؛ می‌پرسید چرا؟ در سال‌های اخیر، خرید و نصب ردیاب ماشین به یکی از ابزارهای ضدسرقت نوین در سراسر جهان تبدیل شده است که باعث کاهش چشمگیر آمار سرقت خودرو و شناسایی سارقین می‌شود.

ردیاب خودرو

ردیاب خودرو چگونه از سرقت خودرو جلوگیری می‌کند؟

ردیاب خودرو این امکان را به شما می‌دهد که روی خودرو یا موتورسیکلت خود نظارت داشته باشید و موقعیت دقیق آن را به‌صورت لحظه‌ای و آنلاین مشخص کنید. علاوه‌بر این، ردیاب‌ها امکان دسترسی به قابلیت‌های بسیار دیگری را در اختیارتان قرار می‌دهند که دزدگیرها فاقد آن‌ها هستند مانند تعیین محدوده سرعت، تعیین محدوده جغرافیایی و انواع هشدارها از جمله هشدار روشن و خاموش کردن غیرمجاز وسیله نقلیه و هشدار ضربه.

قابلیت ضدسرقت بودن جی پی اس خودرو به این صورت عمل می‌کند که جی پی اس اطلاعات موقعیت مکانی لحظه‌ای خودرو را به گوشی تلفن همراه مالک به وسیله پیامک یا تماس تلفنی ارسال کرده و محل دقیق خودرو را به ایشان اطلاع می‌دهد. صاحب خودرو این امکان را دارد که با استفاده از اپلیکیشن، از راه دور خودروی خود را خاموش کرده و دست سارقین را از آن کوتاه کند.

تکنولوژی gps برای روسیاه کردن دزدان کارایی عجیبی دارد!

راهنمای قیمت و خرید ردیاب خودرو

اگر هنوز هم تردید دارید که آیا باید روی خرید ردیاب خودرو شخصی سرمایه‌گذاری کنید یا خیر، تنها کافی است این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه واقعی سرقت وسیله نقلیه، از جمله هزینه‌های اضافی و مشکلات پس از آن، می‌تواند بسیار بیشتر از هزینه یک دستگاه ردیاب باشد. خوشبختانه شرکت وایزر راه‌حل‌های مقرون‌به‌صرفه و قابل‌اعتمادی را برای افزایش امنیت وسیله نقلیه و کاهش ترس شما ارائه می‌دهد. دستگاه‌های ردیاب خودروی وایزر مطمئن‌ترین و قیمت مناسب‌ترین راه برای محافظت از وسیله نقلیه شخصی در برابر سارقان باتجربه و مطلع شدن از وضعیت خودروی شما هستند.

بهترین ردیاب جی پی اس خودرو برای خودروهای ایرانی

خودروهای ایرانی به علت امنیت بسیار پایین همواره در معرض سرقت هستند. اکثر این خودروها فاقد ایموبیلایزر بوده و تجربه نشان داده استفاده از دزدگیر، قفل فرمان و سایر روش‌های ضد سرقت قدیمی جلوی سارقین حرفه‌ای را نمی‌گیرند. در نتیجه بهترین راه تامین امنیت این خودروها استفاده از ردیاب خودرو و نصب آن است.

قیمت و خرید بهترین ردیاب خودرو پراید

بدون شک خودروی پراید از جمله خودروهایی است که آمار سرقت بسیار بالایی دارد. صاحبان این خودرو نسبت به پارک کردن این خودرو در خیابان به‌خصوص در ساعات انتهایی شب دودل هستند. سارقین در کمتر از 5 ثانیه می‌توانند این خودرو را باز کرده و به سرقت ببرند. بازه قیمتی خرید جی پی اس برای پراید بین ۳ تا ۴ میلیون تومان است.

ردیاب ۲۰۶

راهنمای خرید و قیمت ردیاب جی پی اس پژو 206 و ۲۰۷

خانواده خودروی 206 شاید محبوب‌ترین خودروی بازار ایران باشد. در هر خانواده ایرانی حداقل یک خودروی 206 وجود دارد. متاسفانه این خودرو نیز سیستم امنیتی پیشرفته‌ای ندارد. با توجه به این که قیمت 206 صفر در سال 140۳ بیش از 600 میلیون تومان است، هزینه اندک کمتر از 5 میلیون تومان برای خرید و نصب ردیاب جی پی اس خودرو در جهت تامین امنیت خودروهایی مانند ۲۰۶ و ۲۰۷ بسیار ناچیز به نظر می‌آید.

راهنمای انتخاب بهترین ردیاب جی پی اس برای خودروهای کوئیک و شاهین

خودروهای کوئیک و شاهین جزو پرفروش‌ترین خودروهای شرکت سایپا هستند. انواع جی پی اس برای این خودروها شامل سیمی و آهنربایی است که هر یک بنا بر نیاز و ترجیح صاحب خودرو قابل نصب هستند. محدوده قیمتی ردیاب سیمی از ۳ تا 4 میلیون تومان و ردیاب آهنربایی 4 تا ۶ میلیون تومان است.

راهنمای خرید ردیاب جی پی اس برای خودروهای پژو پارس و دنا

پژو پارس و دنا، خودروهای همه‌پسند ایران خودرو، نیز از دیگر اهداف سارقین هستند. صاحبان این خودرو با پارک کردن در کوچه و خیابان ریسک بزرگی می‌کنند چرا که این خودروها امنیت بالایی ندارند. داشتن ردیاب خودرو به شما اطمینان می‌دهد در صورت سرقت، می‌توانید به راحتی خودرو را پیدا کرده و سرمایه خود را نجات دهید.

source

توسط autokhabari