به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس باشگاه مشتریان کرمان موتور، یک گردهمایی برای مالکین T8 توسط این شرکت در روز پنجشنبه 14 تیر ماه ترتیب داده شد. این رویداد ویژه، با تاکید برای توانمندی‌ها آفرود کی‌ام‌سی T8 در پیست آیلند برگزار شد.

آموزش آفرود در پیست مهیج‌ترین برنامه این گردهمایی بود. مالکین کی‌ام‌سی T8 فرصت این را داشتند تا در کنار کارشناسان شرکت، توانایی‌هایشان را در پیست آفرود آیلند بسنجند. در کنار این تجربه ویژه، ورکشاپی برای آموزش استفاده و نگهداری از خودرو و بررسی توانایی‌های کی‌ام‌سی T8 برای علاقمندان برگزار شد.

در کنار برنامه‌های آفرود، شرکت‌هایی نظیر دلفان، OTC، کمل گروپ و زیست گروپ توانایی‌های خود در تجهیز کی‌ام‌سی T8 را به نمایش گذاشته بودند.

حضور یک دستگاه کی‌ام‌سی T9 که توسط شرکت دلفان مجهز شده بود، از دیگر نکات قابل توجه این رویداد بود. این خودروی ویژه با 5 اینچ ارتفاع بیشتر، رکاب بازشو اتوماتیک، سپر جلو و پایه وینچ مجزا از سپر، سپر عقب سری اکستریم، سینی کامل زیر موتور و گیربکس، سوپر کنوپی و چادر سقفی، باربند آلومینیومی و ست درآور کامل قسمت بار به همراه مخزن آب و کیچن درآور از نسخه‌های استاندارد متمایز و برای ماجراجویی در مسیرهای آفرود آماده شده بود.

برگزاری چنین رویدادهایی در دنیا رایج است و به مالکین این امکان را می‌دهد، تا در فضایی ایمن با توانایی‌ها، نقاط ضعف و قوت خودروهایشان آشنا شوند و در رانندگی و شرایط واقعی آن‌ها را به کار گیرند. امیدواریم این روند ادامه دار باشد و سایر شرکت‌ها نیاز گردهمایی‌های تخصصی بیشتری با موضوعاتی مختلف از جمله آشنایی با خودروهای هیبرید و برقی، آموزش آفرود و … برگزار کنند.


source

توسط autokhabari