اولین اطلاعات از نسل بعدی میتسوبیشی پاجرو ؛ بازگشت خودروی محبوب ایرانیان در سال ۲۰۲۷

در سال ۲۰۲۱ بود که شرکت میتسوبیشی تصمیم گرفت پس از چهار نسل، به تولید شاسی بلند آفرودی پاجرو خاتمه دهد. اما طبق گزارش‌های جدید، این شرکت ژاپنی تصمیم گرفته پاجرو را احیا کند. گفته می‌شود نسل بعدی این خودرو یک پوست اندازی کامل را تجربه کرده و در سال ۲۰۲۷ از راه خواهد رسید.

نسل بعدی میتسوبیشی پاجرو لوکس می شود

به گزارش آخرین خودرو، ظاهراً نسل بعدی میتسوبیشی پاجرو وارد کلاس شاسی بلندهای لوکس شده و به عنوان یک مدل پرچمدار با مدلی مثل رنجرور رقابت خواهد نمود. آنطور که یک منبع ناشناس ژاپنی به رسانه‌های این کشور اعلام کرده، پاجروی جدید بر اساس پلتفرمی مشترک با اوتلندر توسعه یافته و از پیشرانه هیبریدی شارژی سود خواهد برد.

اولین اطلاعات از نسل بعدی میتسوبیشی پاجرو ؛ بازگشت خودروی محبوب ایرانیان در سال ۲۰۲۷

اگرچه ارتقای کلاس میتسوبیشی پاجرو می‌تواند یک خبر خوش برای طرفداران قدیمی این خودرو باشد، اما موفقیت آن در بازار با چالش‌های زیادی همراه خواهد بود. اینکه مشتریان تا چه حد حاضر هستند یک خودروی لوکس با نشان میتسوبیشی خریداری کنند، ابهامات زیادی دارد. از این رو موفقیت نسل بعدی پاجرو تا حد زیادی در گروی قیمت آن است.

طراحی نسل بعدی پاجرو

از لحاظ طراحی انتظار می‌رود نسل جدید پاجرو، دنباله روی محصولات فعلی کمپانی، به خصوص اوتلندر باشد. بدیهی است که از نظر جثه و نسبت‌های به کار رفته در بدنه، این شاسی بلند پرچمدار متفاوت از اوتلندر خواهد بود. از این رو می‌توان حدس زد که پاجرو ارتفاع بیشتری از سطح زمین و همچنین زوایای ورود و خروج بهتری خواهد داشت تا بتواند از مسیرهای ناهموار بهتر عبور کند.

اولین اطلاعات از نسل بعدی میتسوبیشی پاجرو ؛ بازگشت خودروی محبوب ایرانیان در سال ۲۰۲۷

با توجه به جایگاه و ایفای نقش به عنوان یک مدل پرچمدار، نسل آتی پاجرو باید کابینی با کیفیت‌تر و پیشرفته‌تر از مجهزترین نسخه اوتلندر داشته باشد. بنابراین به احتمال قوی، پاجرو با روکش‌های چرمی و نمایشگرهای دیجیتال متعدد به دست مشتریان خواهد رسید. به دلیل رشد ابعاد بدنه، طبیعتاً فضای داخلی این شاسی بلند بیشتر بوده و آسایش و راحتی سرنشینان، به خصوص افراد حاضر در صندلی‌های ردیف سوم، در سطح بالاتری خواهد بود. اتصال بیسیم تلفن همراه به نمایشگر مرکزی، پشتیبانی از فرمان‌های صوتی، امکان دریافت آپدیت‌های نرم‌افزاری از راه دور، قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و همچنین سامانه‌های کمک راننده پیشرفته از دیگر ویژگی‌هایی هستند که پاجرو به احتمال زیاد از آنها سود خواهد برد.

ناگفته نماند میتسوبیشی پاجرو در مقطعی طرفداران زیادی در ایران داشت. نسل دوم این شاسی بلند محبوب ژاپنی حتی برای مدتی کوتاه و در حد فاصل سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ توسط گروه بهمن مونتاژ شد. این اتفاق در شرایطی افتاد که بازارهای جهانی میزبان نسل چهارم پاجرو بودند. شاید بدانید نسل چهارم در سال ۲۰۰۶ معرفی شد و تا سال ۲۰۲۱ به حیات خود ادامه داد. به دلیل عدم بروزآوری و شرایط سختی که میتسوبیشی پس از رسوایی مربوط به تقلب در اعلام میزان آلایندگی محصولات خود تجربه کرد، پاجرو نتوانست آنطور که باید در چرخه رقابت بماند و به تدریج از کانون توجه علاقه‌مندان خودروهای آفرودی خارج شد.

source

توسط autokhabari