به گزارش پرشین خودرو، رضا فکور، با اعلام این خبر، مهمترین پروژه هایی که در دست اجرا بوده و به بهره برداری می‌رسد را شامل پروژه فضاها و کانکس‌های اداری، تکمیل خط تولید بدنه لاماری و افزایش ظرفیت آن، ایجاد فضاهای مسقف برای انبارش قطعات، مواد اولیه و … اعلام کرد.

معاون تولید شرکت آرین پارس موتور با بیان اینکه در حال حاضر دو سالن مجزا تولید در اختیار شرکت است، افزود: یک سالن به مونتاژ خودرو لاماری ایما اختصاص دارد. سالن دیگر نیز به مونتاژ خودروهای تجاری اختصاص یافته که به دو خط مستقل تجهیز شده که یک خط به تولید کامیونت‌های تجاری با برند جک و خط دیگر نیز به تولید کشنده با برند شک موتو اختصاص یافته است.

به گفته وی، در حال حاضر ۹۰۰ نفر به صورت مستقیم در این واحد صنعتی مشغول به‌ کار هستند. براساس آمارهای موجود، این مجموعه در سال گذشته رشد ۲۲۰ درصدی در تولید را به ثبت رسانده است.

فکور اضافه کرد: در مجموع ۱۲ هزار و ۹۷۵ دستگاه خودرو در آرین پارس موتور تولید شده است که از این میزان ۹ هزار و ۴۱۴ دستگاه مختص خودرو لاماری ایما بوده است.

وی با بیان اینکه پروژه خط تولید بدنه سواری خودرو لاماری ایما از مهمترین پروژه‌های این مجموعه محسوب می شود که تجهیزات آن به طور کامل خریداری و در سالن تولید نصب شده است، متذکر شد: به زودی، تولید آزمایشی آن آغاز می شود و پس از دریافت مجوزهای لازم، ۵ دستگاه در ساعت تولید خواهد شد.

معاون تولید مجتمع صنعتی آرین پارس موتور درباره دیگر برنامه های این مجموعه بیان کرد: از نیمه دوم امسال تنوع محصولات بیشتری خواهیم داشت. یک محصول جدید سواری و حداقل ۳ محصول کشنده به بازار عرضه خواهیم کرد. دو محصول جدید کامیونت نیز به خط تولید اضافه می‌شود. در نتیجه سال ۱۴۰۳ به لحاظ تنوع محصول سال متفاوتی برای آرین پارس موتور خواهد بود.
 
وی تاکید کرد: رسالت اصلی شرکت، تولید خودروی با کیفیت است اما در کنار تولید، اهداف جانبی را نیز با جدیت دنبال می کنیم که مهمترین آن‌ها انجام مسئولیت های اجتماعی شامل حفظ محیط زیست و توسعه فضای سبز در محوطه کارخانه و مشارکت در برنامه های فرهنگی شهرستان است.
 

تجلیل از آرین پارس موتور

«آرین پارس موتور» واحد نمونه صنعتی استان شد

بنا براین گزارش، آیین تجلیل از صنعتگران و معدنکاران برتر استان مرکزی با حضور استاندار مرکزی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، مدیرکل محیط زیست، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس اتاق بازرگانی، رئیس خانه صنعت و معدن، جمعی از تولید کنندگان، معدنکاران و صنعتگران برجسته استان مرکزی در مرکز همایش‌های پروین اعتصامی هتل امیر کبیر اراک چهارشنبه ۱۳ تیرماه ۱۴۰۳برگزار شد.

در این آیین تجلیل، شرکت آرین پارس موتور به عنوان واحد منتخب صنعتی استان در سال ۱۴۰۲ انتخاب شد.

معاون تولید شرکت آرین پارس موتور که به نمایندگی از مدیرعامل شرکت، لوح و تندیس صنعت را از استاندار مرکزی دریافت کرد در حاشیه این مراسم اظهار کرد: کسب این نشان نه تنها نشان دهنده تلاش و همت مضاعف مجموعه آرین پارس موتور است بلکه نمایانگر تعهد و پشتکار مدیران و کارکنان شرکت به منظور نیل به اهداف و دستیابی به جایگاه واقعی صنعت خودروسازی کشور است.

این گزارش می افزاید که آرین پارس موتور از آموزش نیروی انسانی نیز غافل نشده و تلاش کرده تا با آموزش های لازم برای نیروهای ماهر و متخصص، نقش خود را به خوبی ایفا کند چراکه این موضوع در سرعت توسعه اثر گذار است.

سالن تولید سواری لاماری در فضایی به مساحت حدود ۱۰ هزار متر مربع با ظرفیت تولید ۱۴ دستگاه در ساعت و سالن تولید محصولات تجاری با مساحت حدود ۱۲ هزار متر مربع با ظرفیت تولید ۴ دستگاه کامیونت و ۳ دستگاه کشنده در ساعت فعال است و خودرو لاماری ایما، اولین محصول آرین پارس موتور است که در سایت این شرکت واقع در شهر خمین بر روی خط مونتاژ قرار گرفته است.

مجموعه صنعتی آرین در تلاش است تا با تولید خودروهای مدرن، ایمن و بروز نقشی مهم در صنعت خودروسازی کشور ایفا کند.

source

توسط autokhabari