لیست خودروهای وارداتی MG در ایران

در ۱۸ تیرماه ۱۴۰۳، سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی، لیست محصولات MG را به روز کرد و حالا می‌دانیم که مدل‌های GT و ۴EV نخستین خودروهای وارداتی این برند خواهند بود.

در جدول زیر، اطلاعات مربوط به این دو خودرو را مشاهده می‌کنید:

صدور مجوز استاندارد برای دو مدل جدید

طبق اسناد منتشر شده توسط سازمان استاندارد، دو مدل MG GT و MG5 مجوزهای لازم را برای ورود به بازار ایران دریافت کرده‌اند.

بر اساس اطلاعات موجود، هر دو مدل MG توسط شرکت خودروسازی فردا موتور و با مدل ۲۰۲۴ سفارش‌گذاری شده‌اند.

انتظار می‌رود این خودروها به زودی در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی قرار بگیرند و امکان ثبت‌نام برای آنها فراهم شود.

هنوز قیمت نهایی این دو مدل به طور رسمی اعلام نشده است، اما پیش‌بینی می‌شود که MG5 با قیمتی کمتر از ۱.۵ میلیارد تومان و MG GT با قیمتی در حدود ۲ میلیارد تومان به دست خریداران ایرانی برسد.

البته این ارقام فقط حدس و گمان هستند و قیمت نهایی ممکن است با توجه به شرایط بازار و تصمیم‌گیری شرکت واردکننده، متغیر باشد.

علاقه‌مندان به خودروهای MG می‌توانند با رصد اخبار و اطلاعیه‌های شرکت فردا موتور، از زمان دقیق عرضه و شرایط ثبت‌نام این خودروها در ایران مطلع شوند.

شرایط فروش ام جی
شرایط فروش ام جی

فردا موتورز از عرضه مدل‌های جدید این برند در اوایل سال جاری خبر داد

بر اساس گفته‌های معاون برندینگ و بازاریابی فردا موتورز، دو مدل MG 5 و MG GT در نمایشگاه خودرو تهران ۱۴۰۲ به نمایش گذاشته شدند و این شرکت برنامه دارد تا در آینده مدل‌های دیگری از این برند را نیز به بازار ایران عرضه کند.

علاوه بر خودروهای بنزینی، فردا موتورز در حال برنامه‌ریزی برای عرضه خودروهای برقی و هیبریدی MG نیز می‌باشد. خودروی FMC M4 هیبرید هم اکنون در خط تولید قرار دارد و جیلی آزکارا هیبریدی دو دیفرانسیل نیز به زودی به جمع خودروهای وارداتی این شرکت اضافه خواهد شد. تست‌های فنی خودروی برقی جیلی جئومتری نیز در حال انجام است و چند محصول برقی دیگر نیز در حال بررسی برای عرضه به بازار ایران هستند.

آریان‌نژاد همچنین خبر از افزایش تیراژ تولید محصول ۵۱۱ تا پایان سال ۱۴۰۳ به ۱۰ الی ۱۲ هزار دستگاه داد. این شرکت دو محصول جدید دیگر در سگمنت‌های سدان و کراس‌اوور را نیز به سبد محصولات تولیدی خود اضافه خواهد کرد.

با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، به نظر می‌رسد که فردا موتورز قصد دارد سهم قابل توجهی از بازار خودروهای وارداتی ایران را به خود اختصاص دهد.

source

توسط autokhabari