منتشر شده در 19 تیر 1403 ساعت 18:30عکاس
علیرضا پاداش

شرایط فروش محصولات GAC برای مشتریان جدید

با انتشار جدیدترین اطلاعیه فروش خودروهای وارداتی، شرایط فروش محصولات GAC برای مشتریان جدید در سامانه اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری آخرین خودرو، دور جدید عرضه خودرو های وارداتی آغاز شده و شرکت های مختلف محصولات خود را در این  سامانه عرضه کرده اند و متقاضیان جدید خودرو های وارداتی می توانند با داشتن شرایط و با ایجاد حساب وکالتی ۵۰۰ میلیون تومانی می توانند از این فرصت استفاده کنند.

یکی از شرکت های وارد کننده که حضور پر رنگی در عرضه جدید خودرو های وارداتی دارد شرکت راسا موتور خاورمیانه است که جدا از عرضه محصولات سوزوکی، محصولات نشان GAC را نیز در سامانه یکپارچه خودرو های وارداتی عرضه می کند که خودرو هایی نظیر؛ جی ای سی امکو، جی ای سی امپو و جی ای سی GS3 از جمله این محصولات است.

خوشبختانه در حال حاضر سامانه خودرو های واردتی قیمت قطعی در مبادی ورودی کشور محصولات نشان GAC را اعلام کرده است و مبلغ گفته شده قیمت علی الحساب این خودرو ها نیست. البته باید توجه داشت که هزینه های جاری شماره گذاری به این مبلغ  اضافه خواهد شد. در حال حاضر کراس اوور GAC GS3 ارزانترین محصول خانواده جی ای سی در بازار ایران است که طراحی اسپرتی داشته و امکانات خوبی را ارائه می دهد. در کنار این خودرو در دور جدید عرضه خودرو های وارداتی، جی ای سی امپو نیز عرضه شده که یک سدان اسپرت بوده و به لحاظ قیمتی بین جی ای سی GS3 و جی ای سی امکو قرار می گیرد. کراس اوور لوکس GAC امکو نیز در عرضه جدید خودرو های وارداتی حضور دارد و در حال حاضر گرانترین محصول نشان GAC در بازار ایران است.

در حال حاضر قیمت قطعی این سه محصول در مبادی ورودی کشور در عرضه جدید خودرو های وارداتی به شرح زیر است:

جدول فروش محصولات GAC

نام خودرو قیمت قطعی در مبادی ورودی کشور
جی ای سی GS3 ۱,۴۹۱,۴۷۰,۰۰۰
جی ای سی امپو ۱,۶۵۴,۴۷۰,۰۰۰
جی ای سی امکو ۱,۸۲۲,۲۶۰,۰۰۰

ویدیو معرفی جی ای سی امکو

ویدیو معرفی جی ای سی امپو

ویدیو معرفی جی ای سی GS3

source

توسط autokhabari