یکی از اشتباهات یحیی گل محمدی پیش از دیدار با الهلال عربستان استوری‌هایی بود که مرتکب شد.
به گزارش خبرورزشی ، در حالی که قرار بود روز چهارشنبه ۲۱ مهرماه رأس ساعت ۱۱ کاروان پرسپولیس با پرواز چارتر از فرودگاه مهرآباد به مقصد ریاض پرواز کند اما اجازه پرواز از فرودگاه مقصد صادر نشد.
پس از این ماجرا یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس با انتشار استوری یک استوری عجیب به شدت به این مسئله معترض شد و نوشت: این وضعیت ماست. فعلاً ۴ ساعته کف فرودگاه نشسته‌ایم و اومدیم برای هواخوری …
استوری‌های زشت و عجیبی که کلاس پرسپولیس را پایین آورد!
زشتی این استوری آنجایی بود که یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس عکسی از خودش، حمید مطهری، داوود فنایی و مهرداد خانبان اعضای کادر فنی تیمش منتشر کرده بود که جالب به نظر نمی‌رسید.
این اقدام علاوه برآن که کلاس تیم بزرگ پرسپولیس را پایین آورد به تیم الهلال عربستان هم از راه دور پیام داد که تیم ایرانی آماده نبرد در ریاض نیست!
سرمربی پرسپولیس به این هم بسنده نکرد و ساعاتی بعد در استوری دیگری نوشت: «به دلیل ناهماهنگی لازم و بی خیالی برخی‌ها به خانه بازگشتیم. این اتفاق بدی برای تیم بود و تمام برنامه‌ریزی‌های تمرینی و ریکاوری‌مان را دچار مشکل خواهد کرد اما این قول را می‌دهم که تا آخرین توان و تا سر حد جان برای سربلندی شما هواداران بجنگیم. نگران نباشید، خدای پرسپولیس بزرگ است.»
استوری اول و ابتدای استوری دوم آن قدر نومید کننده بود و بذر نومیدی را در دل بازیکنان پرسپولیس پاشید که بخش دوم استوری دوم در مورد جنگیدن تا سرحد جان هم نتوانست کمکی به بازگشت روحیه و انگیزه تیم کند.
کاش یحیی گل محمدی که حالا سرمربی با تجربه ای هم محسوب می‌شود به جای انتشار استوری‌های عامیانه به تیمش می‌رسید و بازیکنان را از شوک تأخیر یا لغو پرواز به ریاض عربستان خارج می‌کرد. ای کاش!
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *