جستجو در خودروبانک
اگر عنوان خبر برای شما به اندازه کافی هیجان‌انگیز نیست، باید بدانید که زومانجارو درون یک ترن هوایی دیگر به نام کینگدا کا ساخته شده‌ است، که ترن‌های آن حین انتظار شما برای سقوط آزاد از بالای سر شما عبور می‌کنند.
زومانجارو کار خود را از ۴ ژوئیه ۲۰۱۴، روز استقلال آمریکا، در شهربازی سیکس فلگز گریت ادونچر در جکسون نیوجرسی آغاز کرده است.
دلیل قرار دادن این ترن هوایی درون یک ترن هوایی دیگر این است که کینگدا کا مرتفع‌ترین ترن هوایی دنیا بوده و همچنان این لقب را در اختیار دارد. چون پایه محکمی از قبل وجود داشت، سازندگان زومانجارو به این نتیجه رسیدند که این بهترین مکان برای یک سقوط آزاد ترسناک و نفس‌گیر است. در این قسمت از ترن سه ستون قرار دارند که هر کدام تجربه سقوط آزاد ۱۲۶ متری را ارائه می‌دهند.
سواری زومانجارو در حدود ۳۰ ثانیه طول خواهد کشید، که بسیار سریع‌تر از سایر سواری‌های مشابه موجود در سراسر جهان است. در حالی که اغلب آن‌ها به منظره‌ای که شما در مسیر خود خواهید دید توجه می‌کنند، هدف اصلی زومانجارو بالا بردن آدرنالین با یک صعود و سقوط سریع است. یک سقوط‌ آزاد ۶ ثانیه‌ای!
بلیط یک روزه شهربازی سیکس فلگز بین ۲۵ تا ۹۰ دلار است، و اگرچه مشخص نیست که آیا باید برای زومانجارو هزینه اضافی بپردازید یا خیر، اما این تجربه‌ای است که باید در زندگی خود حداقل یکبار تجربه کنید.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari