چرا بابک مرادی بازی نمی‌کند؟ پسری با چهره خاص و موهای فرفری که فصل پیش به استقلال اضافه شد و به لطف همین چهره در تمرینات سوژه عکاسان خبری شد اما چهره خاص استقلال، این روزها نیمکت‌نشین است و در ترکیب استقلال جایی ندارد.
به گزارش ایران ورزشی، اینطور که گفته می‌شود مرادی از لحاظ مصدومیت یا آمادگی بدنی مشکلی ندارد و تنها عاملی که باعث شده او به میدان نرود به مسائل فنی برمی‌گردد که گویا مجیدی به عنوان سرمربی تیم اعتقاد چندانی به بازی او ندارد تا به همین دلیل مرادی کمتر فرصت به میدان رفتن پیدا کند. بابک مرادی کمتر فرصت حضور در ترکیب استقلال را پیدا کرده و یکی از نفراتی است که برای خیلی از هواداران استقلال جای سؤال دارد که چرا کادر فنی از این بازیکن استفاده نمی‌کند؟
بعضی‌ها هم بر این باور هستند که این بازیکن از جعفر سلمانی بهتر است اما فرهاد مجیدی چنین اعتقادی ندارد! فرهاد مجیدی زمانی که هدایت استقلال را برعهده گرفت (در فصل گذشته) از سیستم 1-3-2-4 استفاده می‌کرد و در این سیستم بابک مرادی حضور پررنگی در ترکیب استقلال در پست وینگر چپ داشت.
با این حال این بازیکن در میانه راه کرونا گرفت و بخش مهمی از تمرینات استقلال را قبل از لیگ قهرمانان از دست داد و با توجه به درخشش نفرات جایگزین، کار برای بازی کردن این بازیکن خیلی سخت شد. از آن به بعد مرادی جایگاهش را از دست داد و در فصل جاری هم جایی در ترکیب استقلال ندارد (صفر دقیقه بازی آمار عجیب موفرفری استقلال در فصل بیست و یکم).
فلینی استقلال مجبور است که این نیمکت‌نشینی را به خاطر سلیقه سرمربی خود تحمل کند تا شاید با گره خوردن کار استقلال در ادامه مسیر فرهاد مجیدی از این بازیکن نیز استفاده کند. نکته‌ای که در خصوص بازی نکردن بابک مرادی وجود دارد این است که فعلاً تیم فرهاد نتیجه گرفته و صدرنشین است و قاعده کار این است که منتقدان نمی‌توانند به تیمی که امتیازات لازم را گرفته و صدرنشین است، انتقاد تند و تیزی داشته باشند. فرهاد فعلاً برنده مطلق است و در هفته‌های آتی مشخص می‌شود تا چه زمانی می‌تواند رقبا را در رسیدن به صدر جدول جا بگذارد؟
فکری فصل گذشته خیلی زود این فرصت را به رقبا داد و همین مسأله عاملی شد تا زودتر از موعد مقرر برای جدایی از استقلال چمدان‌های خود را ببندد اما این نکته در مورد فرهاد فرق عمده‌ای دارد. فرهاد در بین هواداران چهره مقبول‌تری نسبت به سایرین داشته و از این لحاظ چند گام جلوتر از رقبای خود قرار دارد. فرهاد مجیدی در روزهایی که لیگ تعطیل است، تیم خود را برای هفته پنجم آماده می‌کند. هفته‌ای که استقلال می‌تواند صدرنشینی را حفظ کند یا با اتفاقات جدید صدر را دودستی به حریفان بدهد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *