wp-header-logo-371.png

این شما و این هم جدیدترین لیموزین از برند باسابقه و معتبر هونگچی برای ریاست جمهوری سرزمین اژدها.
به تازگی، در خلال سفر ریاست جمهوری کشور چین به هنگ کنگ، خودرویی لانگ با لاستیک ها و ویژگی های یک خودروی فوق امنیتی رؤیت شد.
هونگچی N701 در ظاهر از المان هایی همچون جلوپنجره بزرگ و کرومی، رینگ های بزرگ و براق، کاپوت کشیده، ستون B متفاوت و لانگ و پرچم هایی که دو طرف گلگیر جلو نصب شده اند بهره می گیرد.
در نمای عقب هم چراغ خودرو اندکی ما را به یاد S کلاس می اندازد. نکته عجیب در خصوص طراحی عقب این مدل استفاده از شیشه بسیار بزرگ است؛ موردی که معمولاً در لیموزین های امنیتی کم تر دیده می شود و طراحان سعی می کنند شیشه های عقب در باریک ترین حالت ممکن باشند.
کد N701 نام اصلی این مدل نیست و نام آن هنوز به صورت رسمی توسط کمپانی هونگچی اعلام نشده است و جالب آن که قرار است تنها ۵۰ نمونه از این خودرو طی ۱۰ سال آینده به تولید برسد.
مشخصات فنی این مدل از خودروها معمولاً به سادگی اعلام نمی شوند، اما احتمالاً زیر کاپوت این خودرو شاهد یک پیشرانه V12 یا V8 خواهیم بود، چراکه هونگچی هر دو مورد را در خط تولید خود دارد.
به عنوان مثال، در شاسی بلند لوکس LS7 شاهد استفاده از پیشرانه ۴ لیتری توربوشارژ V8 با حداکثر قدرت ۳۶۰ اسب بخار و گشتاور ۵۵۰ نیوتن متر هستیم.
لازم به ذکر است که طبق شنیده ها احتمالاً هونگچی N701 بر پایه پلت فرم یک اس یو وی فول سایز از برند هونگچی بنا شده است.
در پایان توجه شما را به نسخه قبلی از خودروی ریاست جمهوری چین با برند هونگچی جلب می کنیم.
رضا صفرآبادی فراهانی
پایگاه خبری اسب بخارتست و بررسی لاماری ایما به عنوان جدیدترین کراس اوور مونتاژی بازار ایران و مقایسه دو اسکوتر یاماها N-MAX و هوندا PCX، آن چیزی است که در آخرین قسمت فصل هفتم اسب بخار به نمایش در آمده است.
در قسمت یازدهم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی FMC T5 فردا موتورز رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی این قسمت مقایسه رنو تندر ۹۰ اتوماتیک با دانگ فنگ H30 کراس را انجام داده ایم.
در قسمت دهم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی دایون Y5 در کویر مرنجاب رفته ایم. همچنین در این برنامه تجربه سفر یک روزه به کویر و قواعد این دسته از طبیعت گردی ها را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته ایم.
تست و بررسی هایما S5 جدید با جعبه دنده ۶AT آیتم اصلی قسمت نهم فصل هفتم اسب بخار است که می توانید در این برنامه به تماشای آن بنشینید.
در قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.
تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]


source

توسط autokhabari