آیا از صدای اگزوز کلافه کننده خودروهای اسپورت خسته شده‌اید؟ آیا صدای پیشرانه‌های ۸ یا ۱۰ سیلندر شما را راضی نمی‌کند؟ خب نگران نباشید زیرا مالک این تویوتا سوپرا A90 راه‌حلی برای شما دارد. با اگزوز هارمونیکا آشنا شوید، گزینه‌ای ایده آل برای خودروی شما! حالا به جای لرزاندن شیشه‌های همسایه‌ها با اگزوزی پر سر و صدا شما می‌توانید با یک سمفونی دلنواز به پیشواز آن‌ها بروید!

تویوتا سوپرا A90 جدید در همان حالت استاندارد هم صدای اگزوز بسیار خوبی دارد. البته لذت بردن از صدای اگزوز یک مساله شخصی و سلیقه‌ای است اما سوپرای مدرن صدایی در حد و اندازه‌ی یک خودروی اسپورت را دارد. البته مالک سوپرای یاد شده از سیستم اگزوز سازدهنی خود استفاده کرده است. روش نصب این دستگاه بسیار آسان بوده و تنها نیازمند بستی فلزی برای نصب روی سر اگزوزها می‌باشد.

به نظر می‌رسد این تنظیمات اگزوز هارمونیکا آماده تغییر ذائقه طرفداران افترمارکت است. آیا صدای خوبی ایجاد می‌شود؟ خب واقعیت این است این موضوع به سلیقه افراد بستگی دارد اما احتمال دارد خیلی از افراد آن را نپسندند. پیش‌بینی اینکه دستگاه یاد شده چقدر بین طرفداران موفق خواهد بود سخت است زیرا بسیاری از قطعات این دستگاه از پلاستیک ساخته شده‌اند. این دستگاه همچنین باعث محدودیت جریان گازهای درون اگزوز می‌شود که تأثیر منفی روی پیشرانه دارد.

سوپرا از دو خروجی اگزوز خود استفاده می‌کند. در زمان‌های استارت هوای سرد و حتی در حالت اسپورت، این خودرو تنها از یک خروجی اگزوز استفاده خواهد کرد تا پیشرانه گرم شود. زمانی که دمای پیشرانه به حد مناسب رسید از دو خروجی استفاده می‌شود تا صدایی جذاب ایجاد گردد. خودروهای اسپورت روی هیجان رانندگی تمرکز دارند و این ویدئو روشی جدید برای لذت بردن از سوپراست.
$ᏗᏰᏖᎥᏁ$
برگ‌هایم!😂
اگه یه سبکی بود که بندری میزد حتما می‌خریدم….
جناب ایکس
چه چیز سمی بود. آخرش از سمم گذشته بود دیگه اسید شده بود.
ADAK
اقا این سوپرا هیچ جوره تو کت من نمیره 🙁
Amin
چه صدای باحالی داره😉😅😅😅
M.Kazem.K
وای خدا این چه سمی بود دیگه 😂مردم از خنده 🤣 وقتی خلاقیت داره ازت سرریز میکنه نمیدونی چی کارش کنی 🤣 فقط واکنش طرف بعد از شنیدن ماشین این یکی 😂😂😂
بنظرم این حرکتو رو محصولات سایپا بخصوص پراید بزنن خیلی خوب میشه سرانه نشاط و شادی مردم میره بالا 😂👌👌
ولی واقعا اگه اصولی تر با خروجی بهتر این کارو انجام بدن واقعا ایده باحالیه 👌😂
میثم
ولی سوپرا هم واقعا خوشگله ها
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *