بعد از اردوی قبلی تیم ملی بود که یحیی گل محمدی در مصاحبه‌ای گفت ما ملی پوشان خود را آماده از تیم ملی تحویل نگرفتیم.
به گزارش خبرورزشی، این ادعای یحیی در حالی است که از پرسپولیس فقط وحید امیری در تیم ملی فیکس بازی کرد که بدون شک ستاره تیم اسکوچیچ بود.
امیری به نوعی روی هر دو گل تیم ملی مقابل لبنان نقش داشت و در بازی با سوریه هم دو پاس گل داد و عالی کار کرد.
او نشان داد که کاملاً آماده است و چه بسا اگر مهدی ترابی هم در تیم ملی بازی می کرد، کیفیت بالایی از خود نشان می داد اما مشکل اینجاست که یحیی گاهی اوقات از وجود وحید امیری در پست دفاع چپ استفاده می کند که طبعاً در آن پست وحید نمی‌تواند همه توانایی‌های خود را نشان بدهد و در نقش یک پاسور خوب ظاهر شود.
یحیی همین کار را در سمت راست با سیامک نعمتی هم انجام می‌دهد در حالی که به هر حال در فصل نقل و انتقالات می‌توانست مدافعان چپ و راست جدیدی بخرد و یا اینکه امثال مهدی شیری و سعید آقایی را رد کند.
او البته دو بازیکن تاجیکستانی خریده که در همین پست دفاع چپ و راست بازی می کنند اما به هر حال همه کارشناسان فوتبال عقیده دارند جای وحید امیری در پست دفاع چپ نیست و باید به خط حمله نزدیکتر شود.
البته مشکل شیرین گل محمدی این است که تقریباً در همان پست مهدی ترابی را هم دارد اما اینکه او بگوید ما ملی پوشان خود را آماده تحویل نمی‌گیریم، حرف درستی به نظر نمی‌رسد و حداقل این که عملکرد درخشان وحید امیری نشان داد که این روزها یکی از آماده ترین بازیکنان فوتبال ایران است.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *