رالی داکار ۲۰۲۲ به میزبانی عربستان سعودی برگزار خواهد شد و البته نسبت به دوره‌های قبل کمی متفاوت خواهد بود. این مسابقات قرار است تا سال ۲۰۳۰ به رویدادی سبز و بدون آلایندگی تبدیل شود و مقامات هم از شرکت‌کنندگان درخواست استفاده از قوای محرکه پاک‌تر را داشته‌اند. شرکت گاسین که استارت آپ تولید کننده کامیون هیدروژنی در فرانسه است با کامیون هیدروژنی H2 در رالی داکار ۲۰۲۲ حضور پیدا خواهد کرد. H2 اولین خودروی هیدروژن/الکتریکی است که در این رویداد مهم شرکت می‌کند.

از آنجایی که کشورهای سراسر جهان به دنبال استفاده از انرژی‌های جدید و جایگزین هستند ما فرصت منحصربه‌فردی برای دیدن ایده‌های جدید شرکت‌ها پیدا کرده‌ایم. گاسین معتقد است کامیون‌های هیدروژنی/الکتریکی‌اش آینده خوبی خواهند داشت. این شرکت به دنبال معرفی کامیون‌های کلاس ۸ جدید در آینده نزدیک بوده و به منظور نمایش توانایی‌ها و دوام این محصولات اقدام به حضور در داکار کرده است.

از همان زمان اختراع خودرو تاکنون، موتور اسپورت یک پلتفرم بسیار خوب برای اثبات توانایی‌ها و دوام خودروهای مسابقه‌ای و به دنبال آن خودروهای جاده‌ای بوده است. امروز هم چیزی تغییر نکرده و اگر یک کامیون بتواند در شرایط بسیار سخت رالی داکار در عربستان سعودی دوام بیاورد قطعاً مشکلی با کارکردهای زیاد در جاده‌های عمومی و با سرعت‌های مجاز نخواهد داشت.
بدنه گاسین H2 توسط پینین فارینا طراحی شده است، شرکتی که به خاطر برخی از زیباترین خودروهای دنیا شناخته می‌شود. البته واضح است که گاسین H2 از نظر طراحی با محصولات ایتالیایی طراحی شده توسط پینین فارینا زمین تا آسمان تفاوت دارد اما خب عمده تمرکز H2 روی کارایی و دوام بالاست.
ما اخبار مربوط به حضور H2 در رالی داکار ۲۰۲۲ را دنبال می‌کنیم و حتماً شما را در جریان پیشرفت‌های آن قرار خواهیم داد.
Silent
رالی داکار ۲۰۲۲ به میزبانی عربستان سعودی برگزار خواهد شد!
قطر هم میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ هست!
دبی هم مرکز تجارت جهانی!
GT
خب که چی؟ 😑
🤍Audi e_tron gt🤍
بنظر من اصلا هیدروژنی ها ماشین های جذابی نیستن
حسین دهمرد
واسه رالی داکار میرن بیابون دیگه خیلی عجیبه؟
قطر هم پولشو داده نوش جونش
ارسلان
پنین فارینا از وقتی هندی شده یه طرح درست حسابی نداده بیرون و هزاران سال نوری سقوط کرده نسبت به گذشته ی خودش
میثم
عالیه
خواهشا اخبارشو حتما پیگیری کنید
شاهین
چشم حتما
datsun
ظاهرا تویوتا مزدا و سوبارو و کاوازاکی و یاماها یه نشست برگزار کردن برای بررسی و ساخت سوختی مطابق قوانین کربن خنثی و حفظ موتورهای درون سوز
( Amirreza ) 🇩🇪 Mercedes Benz : Engineered to move the human spirit 🇩🇪
چه تبلیغ جالبی ، خیلی تاثیرگذاره روی محبوبیتش مخصوصا با حضور مسی ، حتی منم تحت تاثیر قرار داد
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *